AVESTAV, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36824411
DIČ: 2022434744
IČ DPH: SK2022434744
Klincová 37, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Klincová 37, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 28. 8. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 9. 2007
Spisová značka: Sro/123012/B
Predmet podnikania (výber): demolácie, búracie práce, príprava staveniska, terénne úpravy; osadzovanie odkvapov z hotových komponentov a lapačov snehu; manipulačné práce pri demontáži strešnej krytiny, čistenie krytín, čistenie odkvapov, vymazávanie strešných korýtok …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Róbert Kolár od 28. 8. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2022

Spoločnosť AVESTAV, s. r. o. v roku 2022 znížila zisk o 54 % na 25,4 tis. € a tržby jej klesli o 25 % na 1,7 mil. €.

1,7 mil. €
Tržby
25,4 tis. €
Zisk
737,5 tis. €
Aktíva
271,7 tis. €
Vlastné imanie
63 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2018 42,6 tis., 2019 42,9 tis., 2020 59,6 tis., 2021 55,3 tis., 2022 25,4 tis.201842,6 tis.201942,9 tis.202059,6 tis.202155,3 tis.202225,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2018 1,1 mil., 2019 1,1 mil., 2020 1,3 mil., 2021 2,3 mil., 2022 1,7 mil.20181,1 mil.20191,1 mil.20201,3 mil.20212,3 mil.20221,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2022 1,7 mil. € 25,4 tis. €
2021 2,3 mil. € 55,3 tis. €
2020 1,3 mil. € 59,6 tis. €
2019 1,1 mil. € 42,9 tis. €
2018 1,1 mil. € 42,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2022

Pasíva

  • Vlastné imanie271,7 tis. €
  • Záväzky465,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AVESTAV, s. r. o. v konkurze?

AVESTAV, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AVESTAV, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2022 mala AVESTAV, s. r. o. tržby 1,7 mil. €.

Je firma AVESTAV, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2022 AVESTAV, s. r. o. dosiahla zisk 25,4 tis. €.

Je AVESTAV, s. r. o. platiteľom DPH?

AVESTAV, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AVESTAV, s. r. o. sídli?

AVESTAV, s. r. o. má sídlo na adrese Klincová 37, Bratislava, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026