JR Group, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36820598
DIČ: 2022431246
IČ DPH: SK2022431246
Na Záhumní 39/24, Hôrky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Na Záhumní 39/24, Hôrky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.02
Dátum vzniku: 21. 8. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2007
Spisová značka: Sro/19367/L
Predmet podnikania (výber): maloobchod v rozsahu voľných živností; veľkoobchod v rozsahu voľných živností; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jan Jochec od 1. 1. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JR Group, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 938 € a tržby jej klesli o 23 % na 418,7 tis. €.

418,7 tis. €
Tržby
938 €
Strata
431,3 tis. €
Celkové výnosy
820,9 tis. €
Aktíva
579,6 tis. €
Vlastné imanie
29 %
Celková zadlženosť
66,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 76,7 tis., 2022 56,6 tis., 2023 139,6 tis., 2024 150,5 tis., 2025 −938202176,7 tis.202256,6 tis.2023139,6 tis.2024150,5 tis.2025−938
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 352,4 tis., 2022 420,4 tis., 2023 505,9 tis., 2024 546,7 tis., 2025 418,7 tis.2021352,4 tis.2022420,4 tis.2023505,9 tis.2024546,7 tis.2025418,7 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 361,9 tis., 2022 425,8 tis., 2023 546,5 tis., 2024 563,6 tis., 2025 431,3 tis.2021361,9 tis.2022425,8 tis.2023546,5 tis.2024563,6 tis.2025431,3 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 21,3 tis., 2022 16,6 tis., 2023 37,6 tis., 2024 40,1 tis., 2025 2,4 tis.202121,3 tis.202216,6 tis.202337,6 tis.202440,1 tis.20252,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 418,7 tis. € -938 €
2024 546,7 tis. € 150,5 tis. €
2023 505,9 tis. € 139,6 tis. €
2022 420,4 tis. € 56,6 tis. €
2021 352,4 tis. € 76,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok487,1 tis. €
  • Zásoby9,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky155,7 tis. €
  • Krátkodobý finančný majetok55,3 tis. €
  • Finančné účty98,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie14,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov573,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-938 €
  • Rezervy4,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky72,9 tis. €
  • Bankové úvery153,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie7,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JR Group, s. r. o. v konkurze?

JR Group, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JR Group, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JR Group, s. r. o. tržby 418,7 tis. €.

Je firma JR Group, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JR Group, s. r. o. vykázala stratu 938 €.

Je JR Group, s. r. o. platiteľom DPH?

JR Group, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JR Group, s. r. o. sídli?

JR Group, s. r. o. má sídlo na adrese Na Záhumní 39/24, Hôrky, 010 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026