JOMA-CH s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36817058
DIČ: 2022439353
Nemocničná 1, Šaľa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nemocničná 1, Šaľa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 11. 8. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/20462/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľných živností; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Jozef Farkas od 1. 10. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JOMA-CH s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 141 % na 102,3 tis. € a tržby jej narástli o 76 % na 227,1 tis. €.

227,1 tis. €
Tržby
102,3 tis. €
Zisk
235,0 tis. €
Celkové výnosy
140,6 tis. €
Aktíva
109,6 tis. €
Vlastné imanie
22 %
Celková zadlženosť
85,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,6 tis., 2022 12,0 tis., 2023 21,6 tis., 2024 42,4 tis., 2025 102,3 tis.20217,6 tis.202212,0 tis.202321,6 tis.202442,4 tis.2025102,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 95,2 tis., 2022 91,0 tis., 2023 119,5 tis., 2024 129,0 tis., 2025 227,1 tis.202195,2 tis.202291,0 tis.2023119,5 tis.2024129,0 tis.2025227,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 227,1 tis. € 102,3 tis. €
2024 129,0 tis. € 42,4 tis. €
2023 119,5 tis. € 21,6 tis. €
2022 91,0 tis. € 12,0 tis. €
2021 95,2 tis. € 7,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok13,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky13,0 tis. €
  • Finančné účty114,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie102,3 tis. €
  • Rezervy4,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky26,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JOMA-CH s.r.o. v konkurze?

JOMA-CH s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JOMA-CH s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JOMA-CH s.r.o. tržby 227,1 tis. €.

Je firma JOMA-CH s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JOMA-CH s.r.o. dosiahla zisk 102,3 tis. €.

Kde firma JOMA-CH s.r.o. sídli?

JOMA-CH s.r.o. má sídlo na adrese Nemocničná 1, Šaľa, 927 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026