Ha-Stoma s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36816744
DIČ: 2022434205
Karpatská 15, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karpatská 15, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 10. 8. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/18966/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovanie obchodu, výroby a dopravy …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Juraj Husovský od 10. 8. 2007
    konateľ
  • MDDr. Anna Husovská od 22. 5. 2022
    konateľspoločník
  • MUDr. Eva Husovská od 10. 8. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Ha-Stoma s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 85 % na 53,1 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 279,1 tis. €.

279,1 tis. €
Tržby
53,1 tis. €
Zisk
295,3 tis. €
Celkové výnosy
189,0 tis. €
Aktíva
155,2 tis. €
Vlastné imanie
18 %
Celková zadlženosť
67,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,0 tis., 2022 22,6 tis., 2023 32,6 tis., 2024 28,7 tis., 2025 53,1 tis.20218,0 tis.202222,6 tis.202332,6 tis.202428,7 tis.202553,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 162,6 tis., 2022 210,7 tis., 2023 278,8 tis., 2024 275,7 tis., 2025 279,1 tis.2021162,6 tis.2022210,7 tis.2023278,8 tis.2024275,7 tis.2025279,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 279,1 tis. € 53,1 tis. €
2024 275,7 tis. € 28,7 tis. €
2023 278,8 tis. € 32,6 tis. €
2022 210,7 tis. € 22,6 tis. €
2021 162,6 tis. € 8,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok78,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky17,3 tis. €
  • Finančné účty93,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov94,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie53,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky29,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Ha-Stoma s.r.o. v konkurze?

Ha-Stoma s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Ha-Stoma s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Ha-Stoma s.r.o. tržby 279,1 tis. €.

Je firma Ha-Stoma s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Ha-Stoma s.r.o. dosiahla zisk 53,1 tis. €.

Kde firma Ha-Stoma s.r.o. sídli?

Ha-Stoma s.r.o. má sídlo na adrese Karpatská 15, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026