Geovis, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36810851
DIČ: 2022422919
IČ DPH: SK2022422919
Čalovská 20, Bratislava - Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Čalovská 20, Bratislava - Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 28. 7. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 8. 2007
Spisová značka: Sro/47160/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ); geodetické a kartografické práce …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Juraj Vaško od 28. 7. 2007
    konateľspoločník
  • Ing. Milica Vašková od 28. 7. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Geovis, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 28 % na 195,3 tis. € a tržby jej narástli o 24 % na 453,2 tis. €.

453,2 tis. €
Tržby
195,3 tis. €
Zisk
457,6 tis. €
Celkové výnosy
272,0 tis. €
Aktíva
62,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 158,6 tis., 2022 194,8 tis., 2023 155,8 tis., 2024 152,9 tis., 2025 195,3 tis.2021158,6 tis.2022194,8 tis.2023155,8 tis.2024152,9 tis.2025195,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 376,9 tis., 2022 409,3 tis., 2023 355,4 tis., 2024 366,2 tis., 2025 453,2 tis.2021376,9 tis.2022409,3 tis.2023355,4 tis.2024366,2 tis.2025453,2 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 378,6 tis., 2022 410,9 tis., 2023 355,5 tis., 2024 368,2 tis., 2025 457,6 tis.2021378,6 tis.2022410,9 tis.2023355,5 tis.2024368,2 tis.2025457,6 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 42,2 tis., 2022 51,9 tis., 2023 41,5 tis., 2024 40,6 tis., 2025 51,9 tis.202142,2 tis.202251,9 tis.202341,5 tis.202440,6 tis.202551,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 453,2 tis. € 195,3 tis. €
2024 366,2 tis. € 152,9 tis. €
2023 355,4 tis. € 155,8 tis. €
2022 409,3 tis. € 194,8 tis. €
2021 376,9 tis. € 158,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok37,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky40,6 tis. €
  • Finančné účty194,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov353,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie195,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky826 €
  • Krátkodobé záväzky-286,3 tis. €
  • Bankové úvery1,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Geovis, s.r.o. v konkurze?

Geovis, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Geovis, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Geovis, s.r.o. tržby 453,2 tis. €.

Je firma Geovis, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Geovis, s.r.o. dosiahla zisk 195,3 tis. €.

Je Geovis, s.r.o. platiteľom DPH?

Geovis, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Geovis, s.r.o. sídli?

Geovis, s.r.o. má sídlo na adrese Čalovská 20, Bratislava - Ružinov, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026