IRBIS GROUP, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36810436
DIČ: 2022423634
IČ DPH: SK2022423634
Gogoľova 18, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Gogoľova 18, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.77
Dátum vzniku: 27. 7. 2007
Základné imanie: 36,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2007
Spisová značka: Sro/47145/B
Predmet podnikania (výber): Zasielateľstvo; administratívne práce; prieskum verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Dušan Šuna od 20. 5. 2017
    konateľspoločník
  • Ing. Jordan Mandalov od 20. 5. 2017
    konateľspoločník
  • Ing. Martin Baranec od 20. 5. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť IRBIS GROUP, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 24 % na 347,4 tis. € a tržby jej klesli o 21 % na 9,5 mil. €.

9,5 mil. €
Tržby
347,4 tis. €
Zisk
9,6 mil. €
Celkové výnosy
2,1 mil. €
Aktíva
387,7 tis. €
Vlastné imanie
81 %
Celková zadlženosť
8,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,0 mil., 2022 1,2 mil., 2023 874,8 tis., 2024 459,6 tis., 2025 347,4 tis.20211,0 mil.20221,2 mil.2023874,8 tis.2024459,6 tis.2025347,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 17,6 mil., 2022 17,1 mil., 2023 11,2 mil., 2024 11,9 mil., 2025 9,5 mil.202117,6 mil.202217,1 mil.202311,2 mil.202411,9 mil.20259,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 9,5 mil. € 347,4 tis. €
2024 11,9 mil. € 459,6 tis. €
2023 11,2 mil. € 874,8 tis. €
2022 17,1 mil. € 1,2 mil. €
2021 17,6 mil. € 1,0 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok8,3 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok435,0 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok2,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,6 mil. €
  • Finančné účty606 €
  • Časové rozlíšenie20,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie36,6 tis. €
  • Fondy zo zisku3,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie347,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky346,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky516,2 tis. €
  • Bankové úvery842,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IRBIS GROUP, s.r.o. v konkurze?

IRBIS GROUP, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IRBIS GROUP, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IRBIS GROUP, s.r.o. tržby 9,5 mil. €.

Je firma IRBIS GROUP, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 IRBIS GROUP, s.r.o. dosiahla zisk 347,4 tis. €.

Je IRBIS GROUP, s.r.o. platiteľom DPH?

IRBIS GROUP, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma IRBIS GROUP, s.r.o. sídli?

IRBIS GROUP, s.r.o. má sídlo na adrese Gogoľova 18, Bratislava, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026