Fusion Systems, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36804118
DIČ: 2022409081
IČ DPH: SK2022409081
Klincová 37, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Klincová 37, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.09
Dátum vzniku: 13. 7. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 7. 2007
Spisová značka: Sro/46917/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Mihok od 26. 5. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Fusion Systems, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 77 % na 1,2 tis. € a tržby jej klesli o 35 % na 11,0 tis. €.

11,0 tis. €
Tržby
1,2 tis. €
Zisk
67,1 tis. €
Aktíva
57,3 tis. €
Vlastné imanie
15 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 21,6 tis., 2022 16,4 tis., 2023 2,8 tis., 2024 5,5 tis., 2025 1,2 tis.202121,6 tis.202216,4 tis.20232,8 tis.20245,5 tis.20251,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 167,8 tis., 2022 33,0 tis., 2023 9,2 tis., 2024 16,8 tis., 2025 11,0 tis.2021167,8 tis.202233,0 tis.20239,2 tis.202416,8 tis.202511,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 11,0 tis. € 1,2 tis. €
2024 16,8 tis. € 5,5 tis. €
2023 9,2 tis. € 2,8 tis. €
2022 33,0 tis. € 16,4 tis. €
2021 167,8 tis. € 21,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie57,3 tis. €
  • Záväzky9,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Fusion Systems, s.r.o. v konkurze?

Fusion Systems, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Fusion Systems, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Fusion Systems, s.r.o. tržby 11,0 tis. €.

Je firma Fusion Systems, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Fusion Systems, s.r.o. dosiahla zisk 1,2 tis. €.

Je Fusion Systems, s.r.o. platiteľom DPH?

Fusion Systems, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Fusion Systems, s.r.o. sídli?

Fusion Systems, s.r.o. má sídlo na adrese Klincová 37, Bratislava, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026