ORSI - SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36803774
DIČ: 2022413778
IČ DPH: SK2022413778
Grösslingova 10, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Grösslingova 10, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 12. 7. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 8. 2007
Spisová značka: Sro/46899/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Patrik Orlík od 12. 7. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ORSI - SK, s.r.o. v roku 2025 udržala zisk 15,2 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 889,2 tis. €.

889,2 tis. €
Tržby
15,2 tis. €
Zisk
889,8 tis. €
Celkové výnosy
409,0 tis. €
Aktíva
125,7 tis. €
Vlastné imanie
69 %
Celková zadlženosť
5,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 168, 2022 2,4 tis., 2023 1,1 tis., 2024 15,2 tis., 2025 15,2 tis.202116820222,4 tis.20231,1 tis.202415,2 tis.202515,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 122,8 tis., 2022 469,5 tis., 2023 219,9 tis., 2024 944,9 tis., 2025 889,2 tis.2021122,8 tis.2022469,5 tis.2023219,9 tis.2024944,9 tis.2025889,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 889,2 tis. € 15,2 tis. €
2024 944,9 tis. € 15,2 tis. €
2023 219,9 tis. € 1,1 tis. €
2022 469,5 tis. € 2,4 tis. €
2021 122,8 tis. € 168 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok126,9 tis. €
  • Zásoby54,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky288 €
  • Finančné účty225,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy176,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-73,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie15,2 tis. €
  • Rezervy160 €
  • Dlhodobé záväzky47,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky235,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie20 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ORSI - SK, s.r.o. v konkurze?

ORSI - SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ORSI - SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ORSI - SK, s.r.o. tržby 889,2 tis. €.

Je firma ORSI - SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ORSI - SK, s.r.o. dosiahla zisk 15,2 tis. €.

Je ORSI - SK, s.r.o. platiteľom DPH?

ORSI - SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ORSI - SK, s.r.o. sídli?

ORSI - SK, s.r.o. má sídlo na adrese Grösslingova 10, Bratislava, 811 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026