Hermes-Trading, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36801941
DIČ: 2022417265
IČ DPH: SK2022417265
Mladých budovateľov 2, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mladých budovateľov 2, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 10. 7. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 5. 2012
Spisová značka: Sro/13314/S
Predmet podnikania (výber): prieskum trhu a verejnej mienky; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Gabriela Podstaveková od 15. 2. 2008
    konateľ
  • Ing. Daniel Pinka od 17. 7. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Hermes-Trading, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 33 % na 147,9 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 621,8 tis. €.

621,8 tis. €
Tržby
147,9 tis. €
Zisk
737,1 tis. €
Celkové výnosy
1,8 mil. €
Aktíva
1,3 mil. €
Vlastné imanie
30 %
Celková zadlženosť
31,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 120,0 tis., 2022 60,2 tis., 2023 63,7 tis., 2024 111,6 tis., 2025 147,9 tis.2021120,0 tis.202260,2 tis.202363,7 tis.2024111,6 tis.2025147,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 764,1 tis., 2022 721,4 tis., 2023 604,8 tis., 2024 657,9 tis., 2025 621,8 tis.2021764,1 tis.2022721,4 tis.2023604,8 tis.2024657,9 tis.2025621,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 621,8 tis. € 147,9 tis. €
2024 657,9 tis. € 111,6 tis. €
2023 604,8 tis. € 63,7 tis. €
2022 721,4 tis. € 60,2 tis. €
2021 764,1 tis. € 120,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,3 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok17,8 tis. €
  • Zásoby176,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky209,2 tis. €
  • Finančné účty120,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku57,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie147,9 tis. €
  • Rezervy1,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky373 €
  • Krátkodobé záväzky56,2 tis. €
  • Bankové úvery482,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Hermes-Trading, s.r.o. v konkurze?

Hermes-Trading, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Hermes-Trading, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Hermes-Trading, s.r.o. tržby 621,8 tis. €.

Je firma Hermes-Trading, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Hermes-Trading, s.r.o. dosiahla zisk 147,9 tis. €.

Je Hermes-Trading, s.r.o. platiteľom DPH?

Hermes-Trading, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Hermes-Trading, s.r.o. sídli?

Hermes-Trading, s.r.o. má sídlo na adrese Mladých budovateľov 2, Banská Bystrica, 974 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026