PERUN KOŠICE s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36798193
DIČ: 2022399951
IČ DPH: SK2022399951
Južná trieda 78, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Južná trieda 78, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 29. 6. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 7. 2007
Spisová značka: Sro/20024/V
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovat…; faktoring a forfaiting …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lucia Bosáková od 20. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PERUN KOŠICE s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 255 % na 9,9 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 185,8 tis. €.

185,8 tis. €
Tržby
9,9 tis. €
Zisk
194,2 tis. €
Celkové výnosy
236,6 tis. €
Aktíva
61,6 tis. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť
37,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,9 tis., 2022 4,6 tis., 2023 −6,2 tis., 2024 2,8 tis., 2025 9,9 tis.20211,9 tis.20224,6 tis.2023−6,2 tis.20242,8 tis.20259,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 196,8 tis., 2022 218,3 tis., 2023 191,9 tis., 2024 190,5 tis., 2025 185,8 tis.2021196,8 tis.2022218,3 tis.2023191,9 tis.2024190,5 tis.2025185,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 185,8 tis. € 9,9 tis. €
2024 190,5 tis. € 2,8 tis. €
2023 191,9 tis. € -6,2 tis. €
2022 218,3 tis. € 4,6 tis. €
2021 196,8 tis. € 1,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok174,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky9,0 tis. €
  • Finančné účty51,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy60,0 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-15,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie9,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky8,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky166,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PERUN KOŠICE s.r.o. v konkurze?

PERUN KOŠICE s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PERUN KOŠICE s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PERUN KOŠICE s.r.o. tržby 185,8 tis. €.

Je firma PERUN KOŠICE s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PERUN KOŠICE s.r.o. dosiahla zisk 9,9 tis. €.

Je PERUN KOŠICE s.r.o. platiteľom DPH?

PERUN KOŠICE s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PERUN KOŠICE s.r.o. sídli?

PERUN KOŠICE s.r.o. má sídlo na adrese Južná trieda 78, Košice, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026