Real Life, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36798002
DIČ: 2022411237
IČ DPH: SK2022411237
Na Pažiti 835/1, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Na Pažiti 835/1, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 28. 6. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 10. 2007
Spisová značka: Sro/17984/R
Predmet podnikania (výber): Výroba nápojov; maloobchod v rozsahu voľných živností; veľkoobchod v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ľubor Cmarko od 28. 6. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Real Life, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 131 % na 8,7 tis. € a tržby jej narástli o 25 % na 231,3 tis. €.

231,3 tis. €
Tržby
8,7 tis. €
Zisk
231,4 tis. €
Celkové výnosy
503,0 tis. €
Aktíva
114,4 tis. €
Vlastné imanie
77 %
Celková zadlženosť
33,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,2 tis., 2022 18,1 tis., 2023 18,5 tis., 2024 3,8 tis., 2025 8,7 tis.20217,2 tis.202218,1 tis.202318,5 tis.20243,8 tis.20258,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 158,2 tis., 2022 224,5 tis., 2023 229,5 tis., 2024 185,7 tis., 2025 231,3 tis.2021158,2 tis.2022224,5 tis.2023229,5 tis.2024185,7 tis.2025231,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 231,3 tis. € 8,7 tis. €
2024 185,7 tis. € 3,8 tis. €
2023 229,5 tis. € 18,5 tis. €
2022 224,5 tis. € 18,1 tis. €
2021 158,2 tis. € 7,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok446,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky47,7 tis. €
  • Finančné účty9,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy50,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov48,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie8,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky37,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky164,6 tis. €
  • Bankové úvery186,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Real Life, s.r.o. v konkurze?

Real Life, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Real Life, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Real Life, s.r.o. tržby 231,3 tis. €.

Je firma Real Life, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Real Life, s.r.o. dosiahla zisk 8,7 tis. €.

Je Real Life, s.r.o. platiteľom DPH?

Real Life, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Real Life, s.r.o. sídli?

Real Life, s.r.o. má sídlo na adrese Na Pažiti 835/1, Trenčín, 911 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026