CITY BUILDING s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36794848
DIČ: 2022396035
IČ DPH: SK2022396035
Učňovská 6, Košice-Šaca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Učňovská 6, Košice-Šaca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 22. 6. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2007
Spisová značka: Sro/19998/V
Predmet podnikania (výber): prieskum trhu a verejnej mienky; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Maroš Seňo od 2. 7. 2015
    konateľ
  • Marcel Majerník od 22. 6. 2007
    konateľ
  • Ing. Ján Seňo od 24. 2. 2022
    spoločník
  • Ing. Ján Šatník od 24. 2. 2022
    spoločník
  • Milan Majerník od 26. 10. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CITY BUILDING s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 38 % na 219,4 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 943,4 tis. €.

943,4 tis. €
Tržby
219,4 tis. €
Zisk
967,0 tis. €
Celkové výnosy
739,0 tis. €
Aktíva
658,3 tis. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť
55,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,6 tis., 2022 −32,9 tis., 2023 108,8 tis., 2024 158,8 tis., 2025 219,4 tis.202118,6 tis.2022−32,9 tis.2023108,8 tis.2024158,8 tis.2025219,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 360,0 tis., 2022 518,7 tis., 2023 691,2 tis., 2024 881,7 tis., 2025 943,4 tis.2021360,0 tis.2022518,7 tis.2023691,2 tis.2024881,7 tis.2025943,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 943,4 tis. € 219,4 tis. €
2024 881,7 tis. € 158,8 tis. €
2023 691,2 tis. € 108,8 tis. €
2022 518,7 tis. € -32,9 tis. €
2021 360,0 tis. € 18,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok7,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok412,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky100,4 tis. €
  • Finančné účty219,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy375,0 tis. €
  • Fondy zo zisku3,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov54,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie219,4 tis. €
  • Rezervy7,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky-681 €
  • Krátkodobé záväzky74,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CITY BUILDING s.r.o. v konkurze?

CITY BUILDING s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CITY BUILDING s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CITY BUILDING s.r.o. tržby 943,4 tis. €.

Je firma CITY BUILDING s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CITY BUILDING s.r.o. dosiahla zisk 219,4 tis. €.

Je CITY BUILDING s.r.o. platiteľom DPH?

CITY BUILDING s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CITY BUILDING s.r.o. sídli?

CITY BUILDING s.r.o. má sídlo na adrese Učňovská 6, Košice-Šaca, 040 15.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026