NARSPETROL plus s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36791938
DIČ: 2022400655
IČ DPH: SK2022400655
Stupavská 5905, Malacky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Stupavská 5905, Malacky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.30
Dátum vzniku: 15. 6. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 7. 2007
Spisová značka: Sro/46485/B
Predmet podnikania (výber): výroba a opravy zdravotníckych pomôcok; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Stanislav Režný od 2. 6. 2025
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NARSPETROL plus s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 7,4 tis. € a tržby jej narástli o 224 % na 179,1 tis. €.

179,1 tis. €
Tržby
7,4 tis. €
Strata
190,9 tis. €
Celkové výnosy
2,9 mil. €
Aktíva
10,0 tis. €
Vlastné imanie
100 %
Celková zadlženosť
0,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,7 tis., 2022 16,1 tis., 2023 19,3 tis., 2024 10,4 tis., 2025 −7,4 tis.202116,7 tis.202216,1 tis.202319,3 tis.202410,4 tis.2025−7,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 81,4 tis., 2022 79,3 tis., 2023 79,4 tis., 2024 55,3 tis., 2025 179,1 tis.202181,4 tis.202279,3 tis.202379,4 tis.202455,3 tis.2025179,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 179,1 tis. € -7,4 tis. €
2024 55,3 tis. € 10,4 tis. €
2023 79,4 tis. € 19,3 tis. €
2022 79,3 tis. € 16,1 tis. €
2021 81,4 tis. € 16,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,5 mil. €
  • Zásoby41,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky237,3 tis. €
  • Finančné účty65,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy18,2 tis. €
  • Fondy zo zisku1,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-8,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-7,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky9,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,8 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NARSPETROL plus s. r. o. v konkurze?

NARSPETROL plus s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NARSPETROL plus s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NARSPETROL plus s. r. o. tržby 179,1 tis. €.

Je firma NARSPETROL plus s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NARSPETROL plus s. r. o. vykázala stratu 7,4 tis. €.

Je NARSPETROL plus s. r. o. platiteľom DPH?

NARSPETROL plus s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NARSPETROL plus s. r. o. sídli?

NARSPETROL plus s. r. o. má sídlo na adrese Stupavská 5905, Malacky, 901 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026