VITA COM IT-SERVICES, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36790974
DIČ: 2022392416
IČ DPH: SK2022392416
Odborárska 1375/11, Nové Mesto nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Odborárska 1375/11, Nové Mesto nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.02
Dátum vzniku: 14. 6. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2007
Spisová značka: Sro/17915/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; poradenská a konzultačná činnosť v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ingrid Tinková od 14. 6. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VITA COM IT-SERVICES, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 11 % na 9,0 tis. € a tržby jej narástli o 13 % na 21,8 tis. €.

21,8 tis. €
Tržby
9,0 tis. €
Zisk
40,9 tis. €
Aktíva
36,3 tis. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,8 tis., 2022 2,4 tis., 2023 2,8 tis., 2024 8,1 tis., 2025 9,0 tis.20213,8 tis.20222,4 tis.20232,8 tis.20248,1 tis.20259,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 14,2 tis., 2022 14,9 tis., 2023 16,8 tis., 2024 19,3 tis., 2025 21,8 tis.202114,2 tis.202214,9 tis.202316,8 tis.202419,3 tis.202521,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 21,8 tis. € 9,0 tis. €
2024 19,3 tis. € 8,1 tis. €
2023 16,8 tis. € 2,8 tis. €
2022 14,9 tis. € 2,4 tis. €
2021 14,2 tis. € 3,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie36,3 tis. €
  • Záväzky4,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VITA COM IT-SERVICES, s. r. o. v konkurze?

VITA COM IT-SERVICES, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VITA COM IT-SERVICES, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VITA COM IT-SERVICES, s. r. o. tržby 21,8 tis. €.

Je firma VITA COM IT-SERVICES, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VITA COM IT-SERVICES, s. r. o. dosiahla zisk 9,0 tis. €.

Je VITA COM IT-SERVICES, s. r. o. platiteľom DPH?

VITA COM IT-SERVICES, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VITA COM IT-SERVICES, s. r. o. sídli?

VITA COM IT-SERVICES, s. r. o. má sídlo na adrese Odborárska 1375/11, Nové Mesto nad Váhom, 915 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026