Tatra Capital, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36788309
DIČ: 2022396189
IČ DPH: SK2022396189
Smrečianska 677, Liptovský Mikuláš

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Smrečianska 677, Liptovský Mikuláš Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.63
Dátum vzniku: 8. 6. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2007
Spisová značka: Sro/19069/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Tatra Capital, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 34,8 tis. € a tržby jej klesli o 44 % na 71,4 tis. €.

71,4 tis. €
Tržby
34,8 tis. €
Strata
95,9 tis. €
Celkové výnosy
1,7 mil. €
Aktíva
1,6 mil. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť
17,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 69,2 tis., 2022 152,8 tis., 2023 122,8 tis., 2024 423,6 tis., 2025 −34,8 tis.202169,2 tis.2022152,8 tis.2023122,8 tis.2024423,6 tis.2025−34,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 55,0 tis., 2022 72,3 tis., 2023 63,0 tis., 2024 128,2 tis., 2025 71,4 tis.202155,0 tis.202272,3 tis.202363,0 tis.2024128,2 tis.202571,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 71,4 tis. € -34,8 tis. €
2024 128,2 tis. € 423,6 tis. €
2023 63,0 tis. € 122,8 tis. €
2022 72,3 tis. € 152,8 tis. €
2021 55,0 tis. € 69,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok954,4 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok681,6 tis. €
  • Zásoby10,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky4,8 tis. €
  • Finančné účty50,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy340,1 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,3 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-34,8 tis. €
  • Rezervy350 €
  • Dlhodobé záväzky18,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky75,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie900 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Tatra Capital, s.r.o. v konkurze?

Tatra Capital, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Tatra Capital, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Tatra Capital, s.r.o. tržby 71,4 tis. €.

Je firma Tatra Capital, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Tatra Capital, s.r.o. vykázala stratu 34,8 tis. €.

Je Tatra Capital, s.r.o. platiteľom DPH?

Tatra Capital, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Tatra Capital, s.r.o. sídli?

Tatra Capital, s.r.o. má sídlo na adrese Smrečianska 677, Liptovský Mikuláš, 031 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026