STL vortex s. r. o.

IČO 36783374 · DIČ SK2022385596

Aktívna spoločnosť
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Pri Čov 1818/4, Svätý Jur
Odvetvie (NACE)
Maloobchod · 47.73
Dátum vzniku
2007-05-29
Tržby 2025
106,1 tis. €
Výsledok hospodárenia 2025
15,1 tis. €
Základné imanie
6,6 tis. €
DPH
Platiteľ DPH
Spisová značka
Sro/46178/B

Hlavný predmet podnikania
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,

Hospodárske výsledky

RokTržbyVýsledok hospodárenia
2025 106,1 tis. € 15,1 tis. €
2024 134,1 tis. € 40,3 tis. €
2023 104,5 tis. € 19,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

C

Hodnotenie dôveryhodnosti k dispozícii

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, naprieč 5 krajinami.

Zobraziť celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma STL vortex s. r. o. v konkurze?

STL vortex s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STL vortex s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STL vortex s. r. o. tržby 106,1 tis. €.

Je STL vortex s. r. o. platiteľom DPH?

STL vortex s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STL vortex s. r. o. sídli?

STL vortex s. r. o. má sídlo na adrese Pri Čov 1818/4, Svätý Jur, 90021.