SPC Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36782262
DIČ: 2022395705
IČ DPH: SK2022395705
Panenská 11/3516, Piešťany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Panenská 11/3516, Piešťany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.52
Dátum vzniku: 25. 5. 2007
Základné imanie: 99,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 7. 2007
Spisová značka: Sro/20126/T
Predmet podnikania (výber): výroba a spracovanie zmesí na obaľovanie poľnohospodárskych semien; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jiří Havrda od 21. 8. 2007
    konateľ
  • FLECSA HOLDING od 1. 12. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SPC Slovakia s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 98 % na 76 € a tržby jej klesli o 82 % na 92,9 tis. €.

92,9 tis. €
Tržby
76 €
Zisk
176,6 tis. €
Aktíva
174,8 tis. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −7,0 tis., 2022 3,1 tis., 2023 13,3 tis., 2024 4,8 tis., 2025 762021−7,0 tis.20223,1 tis.202313,3 tis.20244,8 tis.202576
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 11,9 tis., 2022 29,8 tis., 2023 73,0 tis., 2024 511,6 tis., 2025 92,9 tis.202111,9 tis.202229,8 tis.202373,0 tis.2024511,6 tis.202592,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 92,9 tis. € 76 €
2024 511,6 tis. € 4,8 tis. €
2023 73,0 tis. € 13,3 tis. €
2022 29,8 tis. € 3,1 tis. €
2021 11,9 tis. € -7,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie174,8 tis. €
  • Záväzky1,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SPC Slovakia s.r.o. v konkurze?

SPC Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SPC Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SPC Slovakia s.r.o. tržby 92,9 tis. €.

Je firma SPC Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SPC Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 76 €.

Je SPC Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

SPC Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SPC Slovakia s.r.o. sídli?

SPC Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Panenská 11/3516, Piešťany, 921 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026