Inditex Slovakia, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36779644
DIČ: 2022395078
IČ DPH: SK2022395078
Einsteinova 18, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Einsteinova 18, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.71
Dátum vzniku: 19. 5. 2007
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2007
Spisová značka: Sro/46042/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Fernando Figueiras od 25. 10. 2011
    konateľ
  • Jose Sanchez od 16. 3. 2026
    konateľ
  • Mariusz Leszczyński od 13. 11. 2024
    konateľ
  • INDUSTRIA DE DISENO TEXTIL, S.A. (INDITEX, S.A.) od 14. 12. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť Inditex Slovakia, s. r. o. v roku 2026 znížila zisk o 27 % na 5,7 mil. € a tržby jej narástli o 2 % na 112,6 mil. €.

112,6 mil. €
Tržby
5,7 mil. €
Zisk
114,2 mil. €
Celkové výnosy
35,9 mil. €
Aktíva
7,4 mil. €
Vlastné imanie
79 %
Celková zadlženosť
17,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 217,3 tis., 2023 3,2 mil., 2024 6,8 mil., 2025 7,8 mil., 2026 5,7 mil.2022217,3 tis.20233,2 mil.20246,8 mil.20257,8 mil.20265,7 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 59,7 mil., 2023 80,0 mil., 2024 93,4 mil., 2025 109,9 mil., 2026 112,6 mil.202259,7 mil.202380,0 mil.202493,4 mil.2025109,9 mil.2026112,6 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 111,6 mil., 2026 114,2 mil.2022–2023–2024–2025111,6 mil.2026114,2 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 2,0 mil., 2026 1,8 mil.2022–2023–2024–20252,0 mil.20261,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 112,6 mil. € 5,7 mil. €
2025 109,9 mil. € 7,8 mil. €
2024 93,4 mil. € 6,8 mil. €
2023 80,0 mil. € 3,2 mil. €
2022 59,7 mil. € 217,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok28,5 mil. €
  • Zásoby3,3 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky542,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,7 mil. €
  • Finančné účty795,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie44,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie1,2 mil. €
  • Fondy zo zisku488,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,7 mil. €
  • Rezervy1,2 mil. €
  • Dlhodobé záväzky76,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky11,7 mil. €
  • Časové rozlíšenie15,6 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Inditex Slovakia, s. r. o. v konkurze?

Inditex Slovakia, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Inditex Slovakia, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala Inditex Slovakia, s. r. o. tržby 112,6 mil. €.

Je firma Inditex Slovakia, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 Inditex Slovakia, s. r. o. dosiahla zisk 5,7 mil. €.

Je Inditex Slovakia, s. r. o. platiteľom DPH?

Inditex Slovakia, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Inditex Slovakia, s. r. o. sídli?

Inditex Slovakia, s. r. o. má sídlo na adrese Einsteinova 18, Bratislava, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026