Medisyl, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36774359
DIČ: 2022374321
IČ DPH: SK2022374321
Líščie údolie 21A, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Líščie údolie 21A, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 8. 5. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 4. 2010
Spisová značka: Sro/45837/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Milan Krkoška od 15. 7. 2020
    konateľ
  • SANAZU s.r.o. od 18. 2. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Medisyl, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 33 % na 10,1 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 325,1 tis. €.

325,1 tis. €
Tržby
10,1 tis. €
Zisk
325,3 tis. €
Celkové výnosy
283,7 tis. €
Aktíva
68,2 tis. €
Vlastné imanie
76 %
Celková zadlženosť
27,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,4 tis., 2022 7,3 tis., 2023 15,5 tis., 2024 15,2 tis., 2025 10,1 tis.202112,4 tis.20227,3 tis.202315,5 tis.202415,2 tis.202510,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 212,2 tis., 2022 241,5 tis., 2023 288,9 tis., 2024 314,5 tis., 2025 325,1 tis.2021212,2 tis.2022241,5 tis.2023288,9 tis.2024314,5 tis.2025325,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 325,1 tis. € 10,1 tis. €
2024 314,5 tis. € 15,2 tis. €
2023 288,9 tis. € 15,5 tis. €
2022 241,5 tis. € 7,3 tis. €
2021 212,2 tis. € 12,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok110,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky128,8 tis. €
  • Finančné účty45,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov50,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie10,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky327 €
  • Krátkodobé záväzky11,1 tis. €
  • Bankové úvery204,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Medisyl, s.r.o. v konkurze?

Medisyl, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Medisyl, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Medisyl, s.r.o. tržby 325,1 tis. €.

Je firma Medisyl, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Medisyl, s.r.o. dosiahla zisk 10,1 tis. €.

Je Medisyl, s.r.o. platiteľom DPH?

Medisyl, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Medisyl, s.r.o. sídli?

Medisyl, s.r.o. má sídlo na adrese Líščie údolie 21A, Bratislava, 841 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026