STELLARIS 24, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36771228
DIČ: 2022376004
IČ DPH: SK2022376004
Sládkoviča 23, Prievidza

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sládkoviča 23, Prievidza Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.21
Dátum vzniku: 1. 5. 2007
Základné imanie: 11,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 5. 2007
Spisová značka: Sro/17773/R
Predmet podnikania (výber): reklamná a propagačná činnosť; Projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení; Odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených elektrických zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mojmír Miklaš od 1. 5. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STELLARIS 24, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 6 % na 10,9 tis. € a tržby jej narástli o 42 % na 95,6 tis. €.

95,6 tis. €
Tržby
10,9 tis. €
Zisk
50,7 tis. €
Aktíva
40,7 tis. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 881, 2022 −802, 2023 3,2 tis., 2024 10,3 tis., 2025 10,9 tis.20218812022−80220233,2 tis.202410,3 tis.202510,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 18,6 tis., 2022 15,9 tis., 2023 53,1 tis., 2024 67,4 tis., 2025 95,6 tis.202118,6 tis.202215,9 tis.202353,1 tis.202467,4 tis.202595,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 95,6 tis. € 10,9 tis. €
2024 67,4 tis. € 10,3 tis. €
2023 53,1 tis. € 3,2 tis. €
2022 15,9 tis. € -802 €
2021 18,6 tis. € 881 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie40,7 tis. €
  • Záväzky10,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STELLARIS 24, s.r.o. v konkurze?

STELLARIS 24, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STELLARIS 24, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STELLARIS 24, s.r.o. tržby 95,6 tis. €.

Je firma STELLARIS 24, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STELLARIS 24, s.r.o. dosiahla zisk 10,9 tis. €.

Je STELLARIS 24, s.r.o. platiteľom DPH?

STELLARIS 24, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STELLARIS 24, s.r.o. sídli?

STELLARIS 24, s.r.o. má sídlo na adrese Sládkoviča 23, Prievidza, 971 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026