Elite / Monday Lovers, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36760960
DIČ: 2022359856
IČ DPH: SK2022359856
Obchodná 58, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Obchodná 58, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.01
Dátum vzniku: 31. 3. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 18. 4. 2007
Spisová značka: Sro/45358/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti; technicko - organizačné zabezpečenie školení, seminárov, kultúrnych a spoločenských podujatí; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Šurín od 7. 12. 2021
    konateľspoločník
  • Ľubomír Lajoš od 31. 3. 2007
    konateľspoločník
  • Marián Hlinka od 15. 12. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Elite / Monday Lovers, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 94,1 tis. € a tržby jej klesli o 17 % na 1,6 mil. €.

1,6 mil. €
Tržby
94,1 tis. €
Strata
1,7 mil. €
Celkové výnosy
1,0 mil. €
Aktíva
466,0 tis. €
Vlastné imanie
55 %
Celková zadlženosť
8,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 523,8 tis., 2022 385,6 tis., 2023 77,7 tis., 2024 92,7 tis., 2025 −94,1 tis.2021523,8 tis.2022385,6 tis.202377,7 tis.202492,7 tis.2025−94,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,4 mil., 2022 2,4 mil., 2023 2,3 mil., 2024 2,0 mil., 2025 1,6 mil.20212,4 mil.20222,4 mil.20232,3 mil.20242,0 mil.20251,6 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 2,4 mil., 2022 2,4 mil., 2023 2,3 mil., 2024 2,0 mil., 2025 1,7 mil.20212,4 mil.20222,4 mil.20232,3 mil.20242,0 mil.20251,7 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 141,6 tis., 2022 111,0 tis., 2023 29,1 tis., 2024 32,3 tis., 2025 3,8 tis.2021141,6 tis.2022111,0 tis.202329,1 tis.202432,3 tis.20253,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,6 mil. € -94,1 tis. €
2024 2,0 mil. € 92,7 tis. €
2023 2,3 mil. € 77,7 tis. €
2022 2,4 mil. € 385,6 tis. €
2021 2,4 mil. € 523,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok271,2 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok224,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky511,5 tis. €
  • Krátkodobý finančný majetok560 €
  • Finančné účty34,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,6 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie466,0 tis. €
  • Záväzky577,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Elite / Monday Lovers, s.r.o. v konkurze?

Elite / Monday Lovers, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Elite / Monday Lovers, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Elite / Monday Lovers, s.r.o. tržby 1,6 mil. €.

Je firma Elite / Monday Lovers, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Elite / Monday Lovers, s.r.o. vykázala stratu 94,1 tis. €.

Je Elite / Monday Lovers, s.r.o. platiteľom DPH?

Elite / Monday Lovers, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Elite / Monday Lovers, s.r.o. sídli?

Elite / Monday Lovers, s.r.o. má sídlo na adrese Obchodná 58, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026