MAX Mobile, s.r.o.

IČO 36760307 · DIČ 2022353619 · IČ DPH SK2022353619

Aktívna spoločnosť
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Ulica kráľa Žigmunda 5724/12, Dunajská Streda
Odvetvie (NACE)
Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov · 47.78
Dátum vzniku
2007-03-30
Tržby 2025
20,8 tis. €
Výsledok hospodárenia 2025
498 €
Základné imanie
6,6 tis. €
DPH
Platiteľ DPH
Spisová značka
Sro/19875/T

Predmet podnikania (výber)
sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti; kúpa a predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod); kúpa a predaj tovaru iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti (veľkoobchod) …

Hospodárske výsledky

RokTržbyVýsledok hospodárenia
2025 20,8 tis. € 498 €
2024 20,6 tis. € 1,8 tis. €
2023 17,6 tis. € 3,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

B

Hodnotenie dôveryhodnosti k dispozícii

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, naprieč 5 krajinami.

Zobraziť celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma MAX Mobile, s.r.o. v konkurze?

MAX Mobile, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MAX Mobile, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MAX Mobile, s.r.o. tržby 20,8 tis. €.

Je MAX Mobile, s.r.o. platiteľom DPH?

MAX Mobile, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MAX Mobile, s.r.o. sídli?

MAX Mobile, s.r.o. má sídlo na adrese Ulica kráľa Žigmunda 5724/12, Dunajská Streda, 92901.