AGROALM, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36759597
DIČ: 2022355214
IČ DPH: SK2022355214
Píla 1, Píla

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Píla 1, Píla Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.50
Dátum vzniku: 29. 3. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2007
Spisová značka: Sro/12875/S
Predmet podnikania (výber): poľnohospodárstvo vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom spracovania, alebo ďalšieho pr…; nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla; predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a desti… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Vladimír Maďar od 29. 3. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AGROALM, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 15 % na 5,0 tis. € a tržby jej klesli o 91 % na 23,3 tis. €.

23,3 tis. €
Tržby
5,0 tis. €
Zisk
252,3 tis. €
Celkové výnosy
357,1 tis. €
Aktíva
87,9 tis. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,7 tis., 2022 606, 2023 2,6 tis., 2024 5,9 tis., 2025 5,0 tis.20211,7 tis.202260620232,6 tis.20245,9 tis.20255,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 190,8 tis., 2022 253,6 tis., 2023 163,2 tis., 2024 252,8 tis., 2025 23,3 tis.2021190,8 tis.2022253,6 tis.2023163,2 tis.2024252,8 tis.202523,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 23,3 tis. € 5,0 tis. €
2024 252,8 tis. € 5,9 tis. €
2023 163,2 tis. € 2,6 tis. €
2022 253,6 tis. € 606 €
2021 190,8 tis. € 1,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok238,8 tis. €
  • Zásoby22,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky88,4 tis. €
  • Finančné účty7,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy20,0 tis. €
  • Fondy zo zisku629 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov55,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky121,7 tis. €
  • Bankové úvery147,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AGROALM, s.r.o. v konkurze?

AGROALM, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AGROALM, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AGROALM, s.r.o. tržby 23,3 tis. €.

Je firma AGROALM, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AGROALM, s.r.o. dosiahla zisk 5,0 tis. €.

Je AGROALM, s.r.o. platiteľom DPH?

AGROALM, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AGROALM, s.r.o. sídli?

AGROALM, s.r.o. má sídlo na adrese Píla 1, Píla, 966 81.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026