IZOALL, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36758141
DIČ: 2022347173
IČ DPH: SK2022347173
Mníšanská 589, Jelšava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mníšanská 589, Jelšava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.41
Dátum vzniku: 27. 3. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 27. 3. 2007
Spisová značka: Sro/12857/S
Predmet podnikania (výber): demolácie, búracie práce, príprava staveniska, terénne úpravy; vykonávanie tenkostenných omietok stierkovaním; montáž priečok a závesných podhľadov suchou technológiou z hromadne vyrábaných dielcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Július Lojkovič od 27. 3. 2007
    konateľspoločník
  • Zuzana Lojkovičová od 27. 3. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť IZOALL, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 165 % na 2,8 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 143,0 tis. €.

143,0 tis. €
Tržby
2,8 tis. €
Zisk
79,4 tis. €
Aktíva
-18,1 tis. €
Vlastné imanie
123 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 715, 2022 −1,1 tis., 2023 1,8 tis., 2024 1,0 tis., 2025 2,8 tis.20217152022−1,1 tis.20231,8 tis.20241,0 tis.20252,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 101,1 tis., 2022 64,4 tis., 2023 164,1 tis., 2024 137,7 tis., 2025 143,0 tis.2021101,1 tis.202264,4 tis.2023164,1 tis.2024137,7 tis.2025143,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 143,0 tis. € 2,8 tis. €
2024 137,7 tis. € 1,0 tis. €
2023 164,1 tis. € 1,8 tis. €
2022 64,4 tis. € -1,1 tis. €
2021 101,1 tis. € 715 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-18,1 tis. €
  • Záväzky97,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IZOALL, spol. s r.o. v konkurze?

IZOALL, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IZOALL, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IZOALL, spol. s r.o. tržby 143,0 tis. €.

Je firma IZOALL, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 IZOALL, spol. s r.o. dosiahla zisk 2,8 tis. €.

Je IZOALL, spol. s r.o. platiteľom DPH?

IZOALL, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma IZOALL, spol. s r.o. sídli?

IZOALL, spol. s r.o. má sídlo na adrese Mníšanská 589, Jelšava, 049 16.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026