CHEMTREND s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36757721
DIČ: 2022353707
IČ DPH: SK2022353707
Pribinova 3031/28, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pribinova 3031/28, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.99
Dátum vzniku: 27. 3. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 4. 2007
Spisová značka: Sro/18792/L
Predmet podnikania (výber): činnosť stavebného dozoru; inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo; technické testovanie, meranie a analýzy …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Milan Hliničan od 27. 3. 2007
    konateľspoločník
  • Stanislav Ruman od 26. 6. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CHEMTREND s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 48 % na 4,6 tis. € a tržby jej klesli o 64 % na 65,2 tis. €.

65,2 tis. €
Tržby
4,6 tis. €
Zisk
38,9 tis. €
Aktíva
20,8 tis. €
Vlastné imanie
46 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 15,2 tis., 2022 −11,3 tis., 2023 9,3 tis., 2024 8,9 tis., 2025 4,6 tis.202115,2 tis.2022−11,3 tis.20239,3 tis.20248,9 tis.20254,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 363,6 tis., 2022 284,8 tis., 2023 420,5 tis., 2024 178,9 tis., 2025 65,2 tis.2021363,6 tis.2022284,8 tis.2023420,5 tis.2024178,9 tis.202565,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 65,2 tis. € 4,6 tis. €
2024 178,9 tis. € 8,9 tis. €
2023 420,5 tis. € 9,3 tis. €
2022 284,8 tis. € -11,3 tis. €
2021 363,6 tis. € 15,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie20,8 tis. €
  • Záväzky18,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CHEMTREND s.r.o. v konkurze?

CHEMTREND s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CHEMTREND s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CHEMTREND s.r.o. tržby 65,2 tis. €.

Je firma CHEMTREND s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CHEMTREND s.r.o. dosiahla zisk 4,6 tis. €.

Je CHEMTREND s.r.o. platiteľom DPH?

CHEMTREND s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CHEMTREND s.r.o. sídli?

CHEMTREND s.r.o. má sídlo na adrese Pribinova 3031/28, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026