STAMPRO spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36751481
DIČ: 2022335986
IČ DPH: SK2022335986
Družstevná 125, Podolie

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Družstevná 125, Podolie Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.72
Dátum vzniku: 13. 3. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 3. 2007
Spisová značka: Sro/17627/R
Predmet podnikania (výber): zámočníctvo; kovoobrábanie; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Gúčik od 27. 3. 2009
    konateľ
  • Tibor Pastorek od 13. 3. 2007
    konateľspoločník
  • Poľnohospodárske družstvo Podolie od 13. 3. 2007
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STAMPRO spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 137 % na 65,2 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 497,3 tis. €.

497,3 tis. €
Tržby
65,2 tis. €
Strata
571,6 tis. €
Celkové výnosy
594,4 tis. €
Aktíva
-124,1 tis. €
Vlastné imanie
121 %
Celková zadlženosť
−2,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 51,0 tis., 2022 32,0 tis., 2023 11,2 tis., 2024 −27,5 tis., 2025 −65,2 tis.202151,0 tis.202232,0 tis.202311,2 tis.2024−27,5 tis.2025−65,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 578,5 tis., 2022 558,6 tis., 2023 530,5 tis., 2024 544,3 tis., 2025 497,3 tis.2021578,5 tis.2022558,6 tis.2023530,5 tis.2024544,3 tis.2025497,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 497,3 tis. € -65,2 tis. €
2024 544,3 tis. € -27,5 tis. €
2023 530,5 tis. € 11,2 tis. €
2022 558,6 tis. € 32,0 tis. €
2021 578,5 tis. € 51,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok496,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky58,1 tis. €
  • Finančné účty39,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy38,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-103,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-65,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky540,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky178,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STAMPRO spol. s r.o. v konkurze?

STAMPRO spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STAMPRO spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STAMPRO spol. s r.o. tržby 497,3 tis. €.

Je firma STAMPRO spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STAMPRO spol. s r.o. vykázala stratu 65,2 tis. €.

Je STAMPRO spol. s r.o. platiteľom DPH?

STAMPRO spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STAMPRO spol. s r.o. sídli?

STAMPRO spol. s r.o. má sídlo na adrese Družstevná 125, Podolie, 916 22.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026