GERnetic SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36749486
DIČ: 2022357282
IČ DPH: SK2022357282
Zámocká 30, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zámocká 30, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.45
Dátum vzniku: 8. 3. 2007
DPH: Platiteľ DPH od 15. 10. 2008
Spisová značka: Sro/44955/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ladislav Kavan od 8. 3. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GERnetic SK s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 29 % na 4,1 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 145,7 tis. €.

145,7 tis. €
Tržby
4,1 tis. €
Zisk
27,1 tis. €
Aktíva
17,4 tis. €
Vlastné imanie
36 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −803, 2022 134, 2023 369, 2024 5,8 tis., 2025 4,1 tis.2021−8032022134202336920245,8 tis.20254,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 105,4 tis., 2022 119,6 tis., 2023 131,7 tis., 2024 142,2 tis., 2025 145,7 tis.2021105,4 tis.2022119,6 tis.2023131,7 tis.2024142,2 tis.2025145,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 145,7 tis. € 4,1 tis. €
2024 142,2 tis. € 5,8 tis. €
2023 131,7 tis. € 369 €
2022 119,6 tis. € 134 €
2021 105,4 tis. € -803 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie17,4 tis. €
  • Záväzky9,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GERnetic SK s.r.o. v konkurze?

GERnetic SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GERnetic SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GERnetic SK s.r.o. tržby 145,7 tis. €.

Je firma GERnetic SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GERnetic SK s.r.o. dosiahla zisk 4,1 tis. €.

Je GERnetic SK s.r.o. platiteľom DPH?

GERnetic SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GERnetic SK s.r.o. sídli?

GERnetic SK s.r.o. má sídlo na adrese Zámocká 30, Bratislava, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026