TOTI Mont s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36747629
DIČ: 2022337229
IČ DPH: SK2022337229
Dlhá 60/8, Tlmače

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dlhá 60/8, Tlmače Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.62
Dátum vzniku: 3. 3. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 4. 2007
Spisová značka: Sro/19560/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľných živností; sprostredkovateľská činnosť v oblasti kúpy a predaja tovaru v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Milan Vozárik od 3. 3. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TOTI Mont s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 24 % na 13,7 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 783,5 tis. €.

783,5 tis. €
Tržby
13,7 tis. €
Zisk
786,8 tis. €
Celkové výnosy
255,2 tis. €
Aktíva
110,3 tis. €
Vlastné imanie
57 %
Celková zadlženosť
6,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,4 tis., 2022 5,6 tis., 2023 5,5 tis., 2024 11,0 tis., 2025 13,7 tis.20213,4 tis.20225,6 tis.20235,5 tis.202411,0 tis.202513,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 715,1 tis., 2022 950,7 tis., 2023 612,5 tis., 2024 801,1 tis., 2025 783,5 tis.2021715,1 tis.2022950,7 tis.2023612,5 tis.2024801,1 tis.2025783,5 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 726,9 tis., 2022 950,7 tis., 2023 612,5 tis., 2024 815,8 tis., 2025 786,8 tis.2021726,9 tis.2022950,7 tis.2023612,5 tis.2024815,8 tis.2025786,8 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 1,0 tis., 2022 1,7 tis., 2023 1,7 tis., 2024 3,8 tis., 2025 3,8 tis.20211,0 tis.20221,7 tis.20231,7 tis.20243,8 tis.20253,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 783,5 tis. € 13,7 tis. €
2024 801,1 tis. € 11,0 tis. €
2023 612,5 tis. € 5,5 tis. €
2022 950,7 tis. € 5,6 tis. €
2021 715,1 tis. € 3,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok21,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky233,0 tis. €
  • Finančné účty629 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov90,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie13,7 tis. €
  • Rezervy262 €
  • Dlhodobé záväzky15,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky50,3 tis. €
  • Bankové úvery79,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TOTI Mont s.r.o. v konkurze?

TOTI Mont s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TOTI Mont s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TOTI Mont s.r.o. tržby 783,5 tis. €.

Je firma TOTI Mont s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TOTI Mont s.r.o. dosiahla zisk 13,7 tis. €.

Je TOTI Mont s.r.o. platiteľom DPH?

TOTI Mont s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TOTI Mont s.r.o. sídli?

TOTI Mont s.r.o. má sídlo na adrese Dlhá 60/8, Tlmače, 935 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026