Pablo art. s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36747556
DIČ: 2022344082
IČ DPH: SK2022344082
Staré grunty 26D, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Staré grunty 26D, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.71
Dátum vzniku: 3. 3. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 11. 2009
Spisová značka: Sro/44895/B
Predmet podnikania (výber): veľkoobchod s medziproduktami, najmä benzín, nafta, oleje a mazivá; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. art. Pavol Remenár od 14. 8. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Pablo art. s. r. o. v roku 2025 zvýšila stratu o 52 % na 13,8 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 37,0 tis. €.

37,0 tis. €
Tržby
13,8 tis. €
Strata
29,5 tis. €
Aktíva
17,7 tis. €
Vlastné imanie
40 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 15,3 tis., 2022 9,6 tis., 2023 −1,8 tis., 2024 −9,1 tis., 2025 −13,8 tis.202115,3 tis.20229,6 tis.2023−1,8 tis.2024−9,1 tis.2025−13,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 81,2 tis., 2022 76,6 tis., 2023 54,4 tis., 2024 37,7 tis., 2025 37,0 tis.202181,2 tis.202276,6 tis.202354,4 tis.202437,7 tis.202537,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 37,0 tis. € -13,8 tis. €
2024 37,7 tis. € -9,1 tis. €
2023 54,4 tis. € -1,8 tis. €
2022 76,6 tis. € 9,6 tis. €
2021 81,2 tis. € 15,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie17,7 tis. €
  • Záväzky11,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pablo art. s. r. o. v konkurze?

Pablo art. s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pablo art. s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Pablo art. s. r. o. tržby 37,0 tis. €.

Je firma Pablo art. s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Pablo art. s. r. o. vykázala stratu 13,8 tis. €.

Je Pablo art. s. r. o. platiteľom DPH?

Pablo art. s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Pablo art. s. r. o. sídli?

Pablo art. s. r. o. má sídlo na adrese Staré grunty 26D, Bratislava, 841 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026