HSQ SLOVAKIA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36745758
DIČ: 2022327813
IČ DPH: SK2022327813
Fraňa Kráľa 10A, Brezno

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Fraňa Kráľa 10A, Brezno Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 28. 2. 2007
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2007
Spisová značka: Sro/12736/S
Predmet podnikania (výber): maloobchod - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných živností; veľkoobchod - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marek Bukovčan od 16. 11. 2009
    konateľspoločník
  • Mgr. Marianna Bukovčanová od 28. 2. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HSQ SLOVAKIA, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 8 % na 14,3 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 777,7 tis. €.

777,7 tis. €
Tržby
14,3 tis. €
Zisk
777,8 tis. €
Celkové výnosy
794,6 tis. €
Aktíva
386,0 tis. €
Vlastné imanie
51 %
Celková zadlženosť
18,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,1 tis., 2022 6,9 tis., 2023 12,9 tis., 2024 13,3 tis., 2025 14,3 tis.20212,1 tis.20226,9 tis.202312,9 tis.202413,3 tis.202514,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 741,5 tis., 2022 777,2 tis., 2023 849,4 tis., 2024 847,3 tis., 2025 777,7 tis.2021741,5 tis.2022777,2 tis.2023849,4 tis.2024847,3 tis.2025777,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 777,7 tis. € 14,3 tis. €
2024 847,3 tis. € 13,3 tis. €
2023 849,4 tis. € 12,9 tis. €
2022 777,2 tis. € 6,9 tis. €
2021 741,5 tis. € 2,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok196,8 tis. €
  • Zásoby544,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky33,0 tis. €
  • Finančné účty20,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Kapitálové fondy200,0 tis. €
  • Fondy zo zisku700 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov164,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky130 €
  • Krátkodobé záväzky362,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie726 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HSQ SLOVAKIA, s.r.o. v konkurze?

HSQ SLOVAKIA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HSQ SLOVAKIA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HSQ SLOVAKIA, s.r.o. tržby 777,7 tis. €.

Je firma HSQ SLOVAKIA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HSQ SLOVAKIA, s.r.o. dosiahla zisk 14,3 tis. €.

Je HSQ SLOVAKIA, s.r.o. platiteľom DPH?

HSQ SLOVAKIA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HSQ SLOVAKIA, s.r.o. sídli?

HSQ SLOVAKIA, s.r.o. má sídlo na adrese Fraňa Kráľa 10A, Brezno, 977 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026