ARMAT TRADE s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36745197
DIČ: 2022334875
IČ DPH: SK2022334875
Mierová 62, Humenné

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mierová 62, Humenné Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.74
Dátum vzniku: 28. 2. 2007
Základné imanie: 99,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 30. 3. 2007
Spisová značka: Sro/18363/P
Predmet podnikania (výber): predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, vína a destilátov,…; príprava a predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäs…; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Nazad od 28. 2. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ARMAT TRADE s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 28 % na 17,9 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 1,1 mil. €.

1,1 mil. €
Tržby
17,9 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
743,7 tis. €
Aktíva
311,6 tis. €
Vlastné imanie
58 %
Celková zadlženosť
16,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,2 tis., 2022 7,4 tis., 2023 7,6 tis., 2024 13,9 tis., 2025 17,9 tis.20219,2 tis.20227,4 tis.20237,6 tis.202413,9 tis.202517,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 902,0 tis., 2022 1,2 mil., 2023 1,1 mil., 2024 1,1 mil., 2025 1,1 mil.2021902,0 tis.20221,2 mil.20231,1 mil.20241,1 mil.20251,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,1 mil. € 17,9 tis. €
2024 1,1 mil. € 13,9 tis. €
2023 1,1 mil. € 7,6 tis. €
2022 1,2 mil. € 7,4 tis. €
2021 902,0 tis. € 9,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok218,8 tis. €
  • Zásoby381,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky136,2 tis. €
  • Finančné účty110 €
  • Časové rozlíšenie7,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie99,6 tis. €
  • Kapitálové fondy20,0 tis. €
  • Fondy zo zisku6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov167,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie17,9 tis. €
  • Rezervy5,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky279,5 tis. €
  • Bankové úvery142,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ARMAT TRADE s.r.o. v konkurze?

ARMAT TRADE s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ARMAT TRADE s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ARMAT TRADE s.r.o. tržby 1,1 mil. €.

Je firma ARMAT TRADE s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ARMAT TRADE s.r.o. dosiahla zisk 17,9 tis. €.

Je ARMAT TRADE s.r.o. platiteľom DPH?

ARMAT TRADE s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ARMAT TRADE s.r.o. sídli?

ARMAT TRADE s.r.o. má sídlo na adrese Mierová 62, Humenné, 066 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026