PEDIAS TN, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36736716
DIČ: 2022330255
IČ DPH: SK2022330255
Jilemnického 547/10, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jilemnického 547/10, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 8. 2. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 11. 2015
Spisová značka: Sro/17513/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; poskytovanie software- predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jozef Meňhert od 8. 2. 2007
    konateľspoločník
  • MUDr. Monika Meňhertová od 6. 10. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PEDIAS TN, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 28 % na 93,9 tis. € a tržby jej klesli o 25 % na 243,6 tis. €.

243,6 tis. €
Tržby
93,9 tis. €
Zisk
243,7 tis. €
Celkové výnosy
954,3 tis. €
Aktíva
961,1 tis. €
Vlastné imanie
87,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 101,6 tis., 2022 102,1 tis., 2023 110,7 tis., 2024 129,7 tis., 2025 93,9 tis.2021101,6 tis.2022102,1 tis.2023110,7 tis.2024129,7 tis.202593,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 240,4 tis., 2022 269,7 tis., 2023 298,7 tis., 2024 323,4 tis., 2025 243,6 tis.2021240,4 tis.2022269,7 tis.2023298,7 tis.2024323,4 tis.2025243,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 243,6 tis. € 93,9 tis. €
2024 323,4 tis. € 129,7 tis. €
2023 298,7 tis. € 110,7 tis. €
2022 269,7 tis. € 102,1 tis. €
2021 240,4 tis. € 101,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok274,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky442,0 tis. €
  • Finančné účty237,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie191 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov859,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie93,9 tis. €
  • Rezervy300 €
  • Dlhodobé záväzky2,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PEDIAS TN, s.r.o. v konkurze?

PEDIAS TN, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PEDIAS TN, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PEDIAS TN, s.r.o. tržby 243,6 tis. €.

Je firma PEDIAS TN, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PEDIAS TN, s.r.o. dosiahla zisk 93,9 tis. €.

Je PEDIAS TN, s.r.o. platiteľom DPH?

PEDIAS TN, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PEDIAS TN, s.r.o. sídli?

PEDIAS TN, s.r.o. má sídlo na adrese Jilemnického 547/10, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026