BA-MY-STAV s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36732672
DIČ: 2022311808
IČ DPH: SK2022311808
Železničný rad 10, Kolárovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Železničný rad 10, Kolárovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.73
Dátum vzniku: 31. 1. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2007
Spisová značka: Sro/19366/N
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností; reklamná, inzertná a propagačná činnosť; kúpa tovarov za účelom ich ďalšieho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo ďalšieho predaja iným prevádz… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Helena Gőghová od 14. 12. 2017
    konateľspoločník
  • Tibor Gőgh od 31. 1. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BA-MY-STAV s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 2,2 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 953,0 tis. €.

953,0 tis. €
Tržby
2,2 tis. €
Strata
955,6 tis. €
Celkové výnosy
424,3 tis. €
Aktíva
251,6 tis. €
Vlastné imanie
41 %
Celková zadlženosť
6,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,7 tis., 2022 6,7 tis., 2023 2,8 tis., 2024 509, 2025 −2,2 tis.20215,7 tis.20226,7 tis.20232,8 tis.20245092025−2,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 759,3 tis., 2022 952,8 tis., 2023 721,2 tis., 2024 857,2 tis., 2025 953,0 tis.2021759,3 tis.2022952,8 tis.2023721,2 tis.2024857,2 tis.2025953,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 953,0 tis. € -2,2 tis. €
2024 857,2 tis. € 509 €
2023 721,2 tis. € 2,8 tis. €
2022 952,8 tis. € 6,7 tis. €
2021 759,3 tis. € 5,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok58,6 tis. €
  • Zásoby196,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky92,7 tis. €
  • Finančné účty75,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy200,0 tis. €
  • Fondy zo zisku732 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov46,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-2,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky163,0 tis. €
  • Bankové úvery7,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BA-MY-STAV s.r.o. v konkurze?

BA-MY-STAV s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BA-MY-STAV s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BA-MY-STAV s.r.o. tržby 953,0 tis. €.

Je firma BA-MY-STAV s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BA-MY-STAV s.r.o. vykázala stratu 2,2 tis. €.

Je BA-MY-STAV s.r.o. platiteľom DPH?

BA-MY-STAV s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BA-MY-STAV s.r.o. sídli?

BA-MY-STAV s.r.o. má sídlo na adrese Železničný rad 10, Kolárovo, 946 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026