NC Metal s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36725765
DIČ: 2022305725
IČ DPH: SK2022305725
Dolná 2, Nové Zámky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dolná 2, Nové Zámky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.62
Dátum vzniku: 16. 1. 2007
Základné imanie: 19,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 1. 2007
Spisová značka: Sro/19287/N
Predmet podnikania (výber): kovoobrábanie; zámočnícke práce; zváračské práce …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mário Grobár od 16. 1. 2007
    konateľspoločník
  • Róbert Sajtos od 16. 1. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NC Metal s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 53 % na 96,8 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 1,7 mil. €.

1,7 mil. €
Tržby
96,8 tis. €
Zisk
1,7 mil. €
Celkové výnosy
1,3 mil. €
Aktíva
744,9 tis. €
Vlastné imanie
41 %
Celková zadlženosť
27,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 42,3 tis., 2022 81,1 tis., 2023 38,0 tis., 2024 63,4 tis., 2025 96,8 tis.202142,3 tis.202281,1 tis.202338,0 tis.202463,4 tis.202596,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,5 mil., 2022 2,1 mil., 2023 2,0 mil., 2024 1,6 mil., 2025 1,7 mil.20211,5 mil.20222,1 mil.20232,0 mil.20241,6 mil.20251,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,7 mil. € 96,8 tis. €
2024 1,6 mil. € 63,4 tis. €
2023 2,0 mil. € 38,0 tis. €
2022 2,1 mil. € 81,1 tis. €
2021 1,5 mil. € 42,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok9,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok529,7 tis. €
  • Zásoby1,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky716,7 tis. €
  • Finančné účty10,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie19,9 tis. €
  • Fondy zo zisku8,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov619,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie96,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky166,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky162,9 tis. €
  • Bankové úvery194,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NC Metal s.r.o. v konkurze?

NC Metal s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NC Metal s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NC Metal s.r.o. tržby 1,7 mil. €.

Je firma NC Metal s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NC Metal s.r.o. dosiahla zisk 96,8 tis. €.

Je NC Metal s.r.o. platiteľom DPH?

NC Metal s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NC Metal s.r.o. sídli?

NC Metal s.r.o. má sídlo na adrese Dolná 2, Nové Zámky, 940 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026