R-Projekt, s.r.o.

V likvidácii
IČO: 36720593
DIČ: 2022301336
IČ DPH: SK2022301336
Röntgenova 2, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Röntgenova 2, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.11
Dátum vzniku: 4. 1. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/43917/B
Predmet podnikania (výber): vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb: stavebná časť; inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Andrej Fabianek od 2. 9. 2016
    konateľ
  • Ing. arch. Jana Repíková od 28. 4. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť R-Projekt, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 31 % na 33,0 tis. € a tržby jej klesli o 33 % na 40,1 tis. €.

40,1 tis. €
Tržby
33,0 tis. €
Zisk
40,6 tis. €
Aktíva
40,3 tis. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 36,7 tis., 2022 39,3 tis., 2023 39,0 tis., 2024 47,6 tis., 2025 33,0 tis.202136,7 tis.202239,3 tis.202339,0 tis.202447,6 tis.202533,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 46,5 tis., 2022 49,8 tis., 2023 49,5 tis., 2024 59,6 tis., 2025 40,1 tis.202146,5 tis.202249,8 tis.202349,5 tis.202459,6 tis.202540,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 40,1 tis. € 33,0 tis. €
2024 59,6 tis. € 47,6 tis. €
2023 49,5 tis. € 39,0 tis. €
2022 49,8 tis. € 39,3 tis. €
2021 46,5 tis. € 36,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie40,3 tis. €
  • Záväzky207 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma R-Projekt, s.r.o. v konkurze?

R-Projekt, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma R-Projekt, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala R-Projekt, s.r.o. tržby 40,1 tis. €.

Je firma R-Projekt, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 R-Projekt, s.r.o. dosiahla zisk 33,0 tis. €.

Je R-Projekt, s.r.o. platiteľom DPH?

R-Projekt, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma R-Projekt, s.r.o. sídli?

R-Projekt, s.r.o. má sídlo na adrese Röntgenova 2, Bratislava, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026