LIMOSS.SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36711373
DIČ: 2022288081
IČ DPH: SK2022288081
Romanova 33, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Romanova 33, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 14. 12. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2007
Spisová značka: Sro/43605/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti; vykonávanie prípravnej predprojektovej činnosti, najmä na vypracúvanie stavebných zámerov verejných prác, investičnýc…; vykonávanie komplexnej projektovej činnosti, najmä na vypracúvanie architektonických návrhov a dokumentácie umiestňov… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Filip Meislinger od 13. 12. 2019
    konateľspoločník
  • Ing. arch. Ladislav Meislinger od 28. 4. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LIMOSS.SK, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 200 % na 19,7 tis. € a tržby jej narástli o 31 % na 483,8 tis. €.

483,8 tis. €
Tržby
19,7 tis. €
Zisk
502,5 tis. €
Celkové výnosy
253,5 tis. €
Aktíva
65,2 tis. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť
27,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −8,1 tis., 2022 19,8 tis., 2023 20,8 tis., 2024 6,6 tis., 2025 19,7 tis.2021−8,1 tis.202219,8 tis.202320,8 tis.20246,6 tis.202519,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 89,7 tis., 2022 258,0 tis., 2023 394,1 tis., 2024 369,0 tis., 2025 483,8 tis.202189,7 tis.2022258,0 tis.2023394,1 tis.2024369,0 tis.2025483,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 483,8 tis. € 19,7 tis. €
2024 369,0 tis. € 6,6 tis. €
2023 394,1 tis. € 20,8 tis. €
2022 258,0 tis. € 19,8 tis. €
2021 89,7 tis. € -8,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok177,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky32,7 tis. €
  • Finančné účty43,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy30,0 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov8,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie19,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky107,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky80,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LIMOSS.SK, s.r.o. v konkurze?

LIMOSS.SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LIMOSS.SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LIMOSS.SK, s.r.o. tržby 483,8 tis. €.

Je firma LIMOSS.SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LIMOSS.SK, s.r.o. dosiahla zisk 19,7 tis. €.

Je LIMOSS.SK, s.r.o. platiteľom DPH?

LIMOSS.SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LIMOSS.SK, s.r.o. sídli?

LIMOSS.SK, s.r.o. má sídlo na adrese Romanova 33, Bratislava, 851 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026