MANGO SLOVENSKO s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36699543
DIČ: 2022284561
IČ DPH: SK2022284561
Hodžovo námestie 1A, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hodžovo námestie 1A, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.71
Dátum vzniku: 17. 11. 2006
Základné imanie: 1,2 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 28. 2. 2007
Spisová značka: Sro/43136/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); činnosť organizačných, ekonomických a účtovných poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lidia Martinez od 1. 7. 2020
    konateľ
  • MANGO MNG HOLDING S.A. (Sociedad Unipersonal) od 10. 9. 2022
    spoločník
  • Mango Mng S.A. od 10. 3. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MANGO SLOVENSKO s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 45,6 tis. € a tržby jej narástli o 32 % na 3,3 mil. €.

3,3 mil. €
Tržby
45,6 tis. €
Strata
3,4 mil. €
Celkové výnosy
2,0 mil. €
Aktíva
853,2 tis. €
Vlastné imanie
56 %
Celková zadlženosť
16,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 21,8 tis., 2022 13,6 tis., 2023 33,5 tis., 2024 20,5 tis., 2025 −45,6 tis.202121,8 tis.202213,6 tis.202333,5 tis.202420,5 tis.2025−45,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,9 mil., 2022 2,7 mil., 2023 3,0 mil., 2024 2,5 mil., 2025 3,3 mil.20211,9 mil.20222,7 mil.20233,0 mil.20242,5 mil.20253,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,3 mil. € -45,6 tis. €
2024 2,5 mil. € 20,5 tis. €
2023 3,0 mil. € 33,5 tis. €
2022 2,7 mil. € 13,6 tis. €
2021 1,9 mil. € 21,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok636 €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,3 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky86,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky198,1 tis. €
  • Finančné účty337,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie476 €

Pasíva

  • Základné imanie1,2 mil. €
  • Fondy zo zisku39,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-302,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-45,6 tis. €
  • Rezervy30,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky840,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie235,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MANGO SLOVENSKO s.r.o. v konkurze?

MANGO SLOVENSKO s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MANGO SLOVENSKO s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MANGO SLOVENSKO s.r.o. tržby 3,3 mil. €.

Je firma MANGO SLOVENSKO s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MANGO SLOVENSKO s.r.o. vykázala stratu 45,6 tis. €.

Je MANGO SLOVENSKO s.r.o. platiteľom DPH?

MANGO SLOVENSKO s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MANGO SLOVENSKO s.r.o. sídli?

MANGO SLOVENSKO s.r.o. má sídlo na adrese Hodžovo námestie 1A, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026