Vision SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36695483
DIČ: 2022268919
IČ DPH: SK2022268919
Pod Juhom 7666, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pod Juhom 7666, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.50
Dátum vzniku: 8. 11. 2006
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2006
Spisová značka: Sro/17206/R
Predmet podnikania (výber): poskytovanie software so súhlasom autora; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • RNDr. Jitka Wolfová od 2. 2. 2010
    konateľ
  • Vision software s.r.o. od 24. 4. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Vision SK s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 23 % na 20,1 tis. €.

0 €
Tržby
20,1 tis. €
Zisk
79,9 tis. €
Aktíva
27,8 tis. €
Vlastné imanie
65 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,1 tis., 2022 598, 2023 962, 2024 16,4 tis., 2025 20,1 tis.20211,1 tis.20225982023962202416,4 tis.202520,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 73,8 tis., 2022 79,0 tis., 2023 60,9 tis., 2024 61,7 tis., 2025 0202173,8 tis.202279,0 tis.202360,9 tis.202461,7 tis.20250
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 0 € 20,1 tis. €
2024 61,7 tis. € 16,4 tis. €
2023 60,9 tis. € 962 €
2022 79,0 tis. € 598 €
2021 73,8 tis. € 1,1 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie27,8 tis. €
  • Záväzky52,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Vision SK s.r.o. v konkurze?

Vision SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Je firma Vision SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Vision SK s.r.o. dosiahla zisk 20,1 tis. €.

Je Vision SK s.r.o. platiteľom DPH?

Vision SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Vision SK s.r.o. sídli?

Vision SK s.r.o. má sídlo na adrese Pod Juhom 7666, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026