PE-MO TRANS, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36689572
DIČ: 2022261021
IČ DPH: SK2022261021
Kvetná 2063/1, Kolárovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kvetná 2063/1, Kolárovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.39
Dátum vzniku: 21. 10. 2006
Základné imanie: 39,8 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 11. 12. 2006
Spisová značka: Sro/18807/N
Predmet podnikania (výber): - prenájom motorových vozidiel; - maloobchodná a veľkoobchodná činnosť s tovarom v rozsahu voľnej živnosti; - predaj ojazdených a nových motorových vozidiel …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Viktória Langerová od 10. 5. 2018
    konateľ
  • Kristóf Molnár od 23. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PE-MO TRANS, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 222 % na 28,9 tis. € a tržby jej klesli o 11 % na 471,4 tis. €.

471,4 tis. €
Tržby
28,9 tis. €
Zisk
606,5 tis. €
Celkové výnosy
1,5 mil. €
Aktíva
381,3 tis. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť
58,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −23,2 tis., 2022 −65,3 tis., 2023 1,8 tis., 2024 9,0 tis., 2025 28,9 tis.2021−23,2 tis.2022−65,3 tis.20231,8 tis.20249,0 tis.202528,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 606,0 tis., 2022 484,8 tis., 2023 446,1 tis., 2024 532,1 tis., 2025 471,4 tis.2021606,0 tis.2022484,8 tis.2023446,1 tis.2024532,1 tis.2025471,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 471,4 tis. € 28,9 tis. €
2024 532,1 tis. € 9,0 tis. €
2023 446,1 tis. € 1,8 tis. €
2022 484,8 tis. € -65,3 tis. €
2021 606,0 tis. € -23,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok484,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky484,6 tis. €
  • Finančné účty476,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie7,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie39,8 tis. €
  • Kapitálové fondy410,4 tis. €
  • Fondy zo zisku4,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-101,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie28,9 tis. €
  • Rezervy6,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky13,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,1 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PE-MO TRANS, s.r.o. v konkurze?

PE-MO TRANS, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PE-MO TRANS, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PE-MO TRANS, s.r.o. tržby 471,4 tis. €.

Je firma PE-MO TRANS, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PE-MO TRANS, s.r.o. dosiahla zisk 28,9 tis. €.

Je PE-MO TRANS, s.r.o. platiteľom DPH?

PE-MO TRANS, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PE-MO TRANS, s.r.o. sídli?

PE-MO TRANS, s.r.o. má sídlo na adrese Kvetná 2063/1, Kolárovo, 946 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026