ARMIN spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36687871
DIČ: 2022257545
IČ DPH: SK2022257545
SNP 381/8, Nové Mesto nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: SNP 381/8, Nové Mesto nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Informačné služby 63.12
Dátum vzniku: 18. 10. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2006
Spisová značka: Sro/17148/R
Predmet podnikania (výber): spracovanie údajov; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Pavol Goceljak od 18. 10. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ARMIN spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 92 % na 2,7 tis. € a tržby jej klesli o 53 % na 29,8 tis. €.

29,8 tis. €
Tržby
2,7 tis. €
Zisk
16,5 tis. €
Aktíva
-26,3 tis. €
Vlastné imanie
260 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,1 tis., 2022 346, 2023 1,0 tis., 2024 1,4 tis., 2025 2,7 tis.20211,1 tis.202234620231,0 tis.20241,4 tis.20252,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 67,5 tis., 2022 37,1 tis., 2023 44,7 tis., 2024 63,4 tis., 2025 29,8 tis.202167,5 tis.202237,1 tis.202344,7 tis.202463,4 tis.202529,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 29,8 tis. € 2,7 tis. €
2024 63,4 tis. € 1,4 tis. €
2023 44,7 tis. € 1,0 tis. €
2022 37,1 tis. € 346 €
2021 67,5 tis. € 1,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-26,3 tis. €
  • Záväzky42,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ARMIN spol. s r.o. v konkurze?

ARMIN spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ARMIN spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ARMIN spol. s r.o. tržby 29,8 tis. €.

Je firma ARMIN spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ARMIN spol. s r.o. dosiahla zisk 2,7 tis. €.

Je ARMIN spol. s r.o. platiteľom DPH?

ARMIN spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ARMIN spol. s r.o. sídli?

ARMIN spol. s r.o. má sídlo na adrese SNP 381/8, Nové Mesto nad Váhom, 915 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026