INŠTALAD s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36685411
DIČ: 2022263243
IČ DPH: SK2022263243
Rudina 474, Rudina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rudina 474, Rudina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 11. 10. 2006
Základné imanie: 9,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 11. 2006
Spisová značka: Sro/18103/L
Predmet podnikania (výber): veľkoobchod v rozsahu voľných živností; maloobchod v rozsahu voľných živností; montáž sadrokartónových priečok a podhľadov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Dupkala od 11. 10. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť INŠTALAD s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 7,5 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 2,0 mil. €.

2,0 mil. €
Tržby
7,5 tis. €
Zisk
2,0 mil. €
Celkové výnosy
726,1 tis. €
Aktíva
398,3 tis. €
Vlastné imanie
45 %
Celková zadlženosť
6,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −4,7 tis., 2022 20,0 tis., 2023 43,4 tis., 2024 −31,3 tis., 2025 7,5 tis.2021−4,7 tis.202220,0 tis.202343,4 tis.2024−31,3 tis.20257,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,2 mil., 2022 2,7 mil., 2023 2,9 mil., 2024 2,3 mil., 2025 2,0 mil.20212,2 mil.20222,7 mil.20232,9 mil.20242,3 mil.20252,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,0 mil. € 7,5 tis. €
2024 2,3 mil. € -31,3 tis. €
2023 2,9 mil. € 43,4 tis. €
2022 2,7 mil. € 20,0 tis. €
2021 2,2 mil. € -4,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok433,2 tis. €
  • Zásoby44,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky159,6 tis. €
  • Finančné účty87,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie9,0 tis. €
  • Fondy zo zisku900 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov380,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,5 tis. €
  • Rezervy387 €
  • Dlhodobé záväzky788 €
  • Krátkodobé záväzky326,5 tis. €
  • Bankové úvery127 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma INŠTALAD s. r. o. v konkurze?

INŠTALAD s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma INŠTALAD s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala INŠTALAD s. r. o. tržby 2,0 mil. €.

Je firma INŠTALAD s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 INŠTALAD s. r. o. dosiahla zisk 7,5 tis. €.

Je INŠTALAD s. r. o. platiteľom DPH?

INŠTALAD s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma INŠTALAD s. r. o. sídli?

INŠTALAD s. r. o. má sídlo na adrese Rudina 474, Rudina, 023 31.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026