ImuMed SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36683779
DIČ: 2022252177
IČ DPH: SK2022252177
S. Bíroša 657, Bytča

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: S. Bíroša 657, Bytča Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.76
Dátum vzniku: 6. 10. 2006
Základné imanie: 11,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2008
Spisová značka: Sro/18091/L
Predmet podnikania (výber): podnikateľské poradenstvo; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Emília Hozdeková od 6. 10. 2006
    konateľspoločník
  • Willi Minder od 21. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ImuMed SK, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 12 % na 1,7 tis. € a tržby jej narástli o 26 % na 152,0 tis. €.

152,0 tis. €
Tržby
1,7 tis. €
Zisk
51,2 tis. €
Aktíva
11,4 tis. €
Vlastné imanie
78 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,2 tis., 2022 4,5 tis., 2023 704, 2024 1,5 tis., 2025 1,7 tis.20215,2 tis.20224,5 tis.202370420241,5 tis.20251,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 105,0 tis., 2022 134,4 tis., 2023 138,2 tis., 2024 120,3 tis., 2025 152,0 tis.2021105,0 tis.2022134,4 tis.2023138,2 tis.2024120,3 tis.2025152,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 152,0 tis. € 1,7 tis. €
2024 120,3 tis. € 1,5 tis. €
2023 138,2 tis. € 704 €
2022 134,4 tis. € 4,5 tis. €
2021 105,0 tis. € 5,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie11,4 tis. €
  • Záväzky39,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ImuMed SK, s. r. o. v konkurze?

ImuMed SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ImuMed SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ImuMed SK, s. r. o. tržby 152,0 tis. €.

Je firma ImuMed SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ImuMed SK, s. r. o. dosiahla zisk 1,7 tis. €.

Je ImuMed SK, s. r. o. platiteľom DPH?

ImuMed SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ImuMed SK, s. r. o. sídli?

ImuMed SK, s. r. o. má sídlo na adrese S. Bíroša 657, Bytča, 014 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026