ALERGIA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36683141
DIČ: 2022282636
IČ DPH: SK2022282636
Malinová 3800/4, Topoľčany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Malinová 3800/4, Topoľčany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 5. 10. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/18730/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Igor Paluga od 5. 10. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ALERGIA, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 8 % na 48,7 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 340,7 tis. €.

340,7 tis. €
Tržby
48,7 tis. €
Zisk
440,7 tis. €
Celkové výnosy
576,3 tis. €
Aktíva
476,8 tis. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť
29,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 40,0 tis., 2022 44,5 tis., 2023 38,1 tis., 2024 45,1 tis., 2025 48,7 tis.202140,0 tis.202244,5 tis.202338,1 tis.202445,1 tis.202548,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 244,4 tis., 2022 288,2 tis., 2023 314,1 tis., 2024 375,9 tis., 2025 340,7 tis.2021244,4 tis.2022288,2 tis.2023314,1 tis.2024375,9 tis.2025340,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 340,7 tis. € 48,7 tis. €
2024 375,9 tis. € 45,1 tis. €
2023 314,1 tis. € 38,1 tis. €
2022 288,2 tis. € 44,5 tis. €
2021 244,4 tis. € 40,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok15,6 tis. €
  • Zásoby25 €
  • Krátkodobé pohľadávky522,8 tis. €
  • Finančné účty37,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku11,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov410,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie48,7 tis. €
  • Rezervy3,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky5,7 tis. €
  • Bankové úvery88,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ALERGIA, s.r.o. v konkurze?

ALERGIA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ALERGIA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ALERGIA, s.r.o. tržby 340,7 tis. €.

Je firma ALERGIA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ALERGIA, s.r.o. dosiahla zisk 48,7 tis. €.

Je ALERGIA, s.r.o. platiteľom DPH?

ALERGIA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ALERGIA, s.r.o. sídli?

ALERGIA, s.r.o. má sídlo na adrese Malinová 3800/4, Topoľčany, 955 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026