GPA Kováč, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36682152
DIČ: 2022256071
Partizánska 1280/10, Dubnica nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Partizánska 1280/10, Dubnica nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 3. 10. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/17105/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Ľudovít Kováč od 3. 10. 2006
    konateľspoločník
  • Nina Kováčová od 3. 12. 2025
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GPA Kováč, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 5 % na 57,7 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 195,6 tis. €.

195,6 tis. €
Tržby
57,7 tis. €
Zisk
201,3 tis. €
Aktíva
174,2 tis. €
Vlastné imanie
13 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 42,4 tis., 2022 42,5 tis., 2023 28,4 tis., 2024 54,7 tis., 2025 57,7 tis.202142,4 tis.202242,5 tis.202328,4 tis.202454,7 tis.202557,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 151,3 tis., 2022 155,5 tis., 2023 181,2 tis., 2024 189,2 tis., 2025 195,6 tis.2021151,3 tis.2022155,5 tis.2023181,2 tis.2024189,2 tis.2025195,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 195,6 tis. € 57,7 tis. €
2024 189,2 tis. € 54,7 tis. €
2023 181,2 tis. € 28,4 tis. €
2022 155,5 tis. € 42,5 tis. €
2021 151,3 tis. € 42,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie174,2 tis. €
  • Záväzky27,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GPA Kováč, s.r.o. v konkurze?

GPA Kováč, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GPA Kováč, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GPA Kováč, s.r.o. tržby 195,6 tis. €.

Je firma GPA Kováč, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GPA Kováč, s.r.o. dosiahla zisk 57,7 tis. €.

Kde firma GPA Kováč, s.r.o. sídli?

GPA Kováč, s.r.o. má sídlo na adrese Partizánska 1280/10, Dubnica nad Váhom, 018 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026