MBM ARMO, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36680745
DIČ: 2022248195
IČ DPH: SK2022248195
Píniová 15, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Píniová 15, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.99
Dátum vzniku: 29. 9. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 3. 2007
Spisová značka: Sro/71075/B
Predmet podnikania (výber): výroba kovových výrobkov; zámočníctvo; kovoobrábanie …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marián Bednarik od 11. 2. 2008
    konateľspoločník
  • Miroslav Vít od 29. 9. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MBM ARMO, s.r.o. v roku 2025 udržala zisk 19,2 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 765,4 tis. €.

765,4 tis. €
Tržby
19,2 tis. €
Zisk
772,8 tis. €
Celkové výnosy
297,0 tis. €
Aktíva
201,3 tis. €
Vlastné imanie
32 %
Celková zadlženosť
10,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 29,4 tis., 2022 15,0 tis., 2023 28,3 tis., 2024 19,2 tis., 2025 19,2 tis.202129,4 tis.202215,0 tis.202328,3 tis.202419,2 tis.202519,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 955,6 tis., 2022 1,2 mil., 2023 608,0 tis., 2024 772,3 tis., 2025 765,4 tis.2021955,6 tis.20221,2 mil.2023608,0 tis.2024772,3 tis.2025765,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 765,4 tis. € 19,2 tis. €
2024 772,3 tis. € 19,2 tis. €
2023 608,0 tis. € 28,3 tis. €
2022 1,2 mil. € 15,0 tis. €
2021 955,6 tis. € 29,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky42,7 tis. €
  • Finančné účty250,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov174,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie19,2 tis. €
  • Rezervy454 €
  • Dlhodobé záväzky2,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky92,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MBM ARMO, s.r.o. v konkurze?

MBM ARMO, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MBM ARMO, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MBM ARMO, s.r.o. tržby 765,4 tis. €.

Je firma MBM ARMO, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MBM ARMO, s.r.o. dosiahla zisk 19,2 tis. €.

Je MBM ARMO, s.r.o. platiteľom DPH?

MBM ARMO, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MBM ARMO, s.r.o. sídli?

MBM ARMO, s.r.o. má sídlo na adrese Píniová 15, Bratislava, 821 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026