2 Zet s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36676705
DIČ: 2022243168
IČ DPH: SK2022243168
Rastislavova 326, Lužianky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rastislavova 326, Lužianky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 21. 9. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2006
Spisová značka: Sro/18636/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľných živností; reklamná, propagačná a inzertná činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Mária Žilecká od 15. 10. 2009
    konateľ
  • Ing. Pavol Žilecký od 21. 9. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť 2 Zet s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 27 % na 7,6 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 554,1 tis. €.

554,1 tis. €
Tržby
7,6 tis. €
Zisk
554,2 tis. €
Celkové výnosy
243,9 tis. €
Aktíva
215,4 tis. €
Vlastné imanie
12 %
Celková zadlženosť
14,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 61,1 tis., 2022 48,3 tis., 2023 23,9 tis., 2024 10,3 tis., 2025 7,6 tis.202161,1 tis.202248,3 tis.202323,9 tis.202410,3 tis.20257,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 663,4 tis., 2022 707,0 tis., 2023 606,9 tis., 2024 570,9 tis., 2025 554,1 tis.2021663,4 tis.2022707,0 tis.2023606,9 tis.2024570,9 tis.2025554,1 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 664,5 tis., 2022 707,9 tis., 2023 619,9 tis., 2024 572,5 tis., 2025 554,2 tis.2021664,5 tis.2022707,9 tis.2023619,9 tis.2024572,5 tis.2025554,2 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 18,2 tis., 2022 12,9 tis., 2023 6,4 tis., 2024 3,8 tis., 2025 3,8 tis.202118,2 tis.202212,9 tis.20236,4 tis.20243,8 tis.20253,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 554,1 tis. € 7,6 tis. €
2024 570,9 tis. € 10,3 tis. €
2023 606,9 tis. € 23,9 tis. €
2022 707,0 tis. € 48,3 tis. €
2021 663,4 tis. € 61,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok31,5 tis. €
  • Zásoby119,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky20,7 tis. €
  • Finančné účty71,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie457 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov200,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky-218 €
  • Krátkodobé záväzky20,1 tis. €
  • Bankové úvery8,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma 2 Zet s.r.o. v konkurze?

2 Zet s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma 2 Zet s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala 2 Zet s.r.o. tržby 554,1 tis. €.

Je firma 2 Zet s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 2 Zet s.r.o. dosiahla zisk 7,6 tis. €.

Je 2 Zet s.r.o. platiteľom DPH?

2 Zet s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma 2 Zet s.r.o. sídli?

2 Zet s.r.o. má sídlo na adrese Rastislavova 326, Lužianky, 951 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026