VAS - VIVA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36673013
DIČ: 2022251110
Nemocničná 1/833, Šaľa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nemocničná 1/833, Šaľa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 9. 9. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/18967/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby a dopravy v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Margaréta Kuklovská od 11. 4. 2022
    konateľspoločník
  • MUDr. Tomáš Kuklovský od 11. 4. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VAS - VIVA, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 59 % na 107,5 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 372,7 tis. €.

372,7 tis. €
Tržby
107,5 tis. €
Zisk
372,8 tis. €
Celkové výnosy
176,7 tis. €
Aktíva
114,8 tis. €
Vlastné imanie
35 %
Celková zadlženosť
82,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 44,5 tis., 2022 17,3 tis., 2023 45,4 tis., 2024 67,8 tis., 2025 107,5 tis.202144,5 tis.202217,3 tis.202345,4 tis.202467,8 tis.2025107,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 85,6 tis., 2022 168,8 tis., 2023 300,0 tis., 2024 334,9 tis., 2025 372,7 tis.202185,6 tis.2022168,8 tis.2023300,0 tis.2024334,9 tis.2025372,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 372,7 tis. € 107,5 tis. €
2024 334,9 tis. € 67,8 tis. €
2023 300,0 tis. € 45,4 tis. €
2022 168,8 tis. € 17,3 tis. €
2021 85,6 tis. € 44,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok23,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky38,0 tis. €
  • Finančné účty115,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie107,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky13,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky48,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VAS - VIVA, s.r.o. v konkurze?

VAS - VIVA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VAS - VIVA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VAS - VIVA, s.r.o. tržby 372,7 tis. €.

Je firma VAS - VIVA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VAS - VIVA, s.r.o. dosiahla zisk 107,5 tis. €.

Kde firma VAS - VIVA, s.r.o. sídli?

VAS - VIVA, s.r.o. má sídlo na adrese Nemocničná 1/833, Šaľa, 927 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026