Direct Investments, a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36665142
DIČ: 2022229935
IČ DPH: SK2022229935
Hlavná 107, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Hlavná 107, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 16. 8. 2006
Základné imanie: 33,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 10. 2007
Spisová značka: Sa/10415/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Pavel Hagyari od 28. 9. 2017
    člen predstavenstvaspoločník
  • Mgr. Anna Sekeráková od 19. 3. 2014
    člen predstavenstva
  • Petra Hagyariová od 28. 9. 2017
    člen dozornej radyčlen predstavenstva
  • Kamila Cupová od 19. 3. 2014
    člen dozornej rady
  • Miroslav Hagyari od 19. 3. 2014
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Direct Investments, a.s. v roku 2025 znížila zisk o 60 % na 6,1 tis. € a tržby jej klesli o 99 % na 1,8 tis. €.

1,8 tis. €
Tržby
6,1 tis. €
Zisk
33,4 tis. €
Celkové výnosy
1,2 mil. €
Aktíva
-270,7 tis. €
Vlastné imanie
123 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −128,9 tis., 2022 −66,7 tis., 2023 3,2 tis., 2024 15,4 tis., 2025 6,1 tis.2021−128,9 tis.2022−66,7 tis.20233,2 tis.202415,4 tis.20256,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 29,8 tis., 2022 30,7 tis., 2023 77,9 tis., 2024 207,3 tis., 2025 1,8 tis.202129,8 tis.202230,7 tis.202377,9 tis.2024207,3 tis.20251,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,8 tis. € 6,1 tis. €
2024 207,3 tis. € 15,4 tis. €
2023 77,9 tis. € 3,2 tis. €
2022 30,7 tis. € -66,7 tis. €
2021 29,8 tis. € -128,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,0 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky151,2 tis. €
  • Finančné účty4,5 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie-270,7 tis. €
  • Záväzky1,4 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Direct Investments, a.s. v konkurze?

Direct Investments, a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Direct Investments, a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Direct Investments, a.s. tržby 1,8 tis. €.

Je firma Direct Investments, a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Direct Investments, a.s. dosiahla zisk 6,1 tis. €.

Je Direct Investments, a.s. platiteľom DPH?

Direct Investments, a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Direct Investments, a.s. sídli?

Direct Investments, a.s. má sídlo na adrese Hlavná 107, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026