QP management, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36664600
DIČ: 2022236139
IČ DPH: SK2022236139
SNP 293/2, Štrba

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: SNP 293/2, Štrba Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 28. 8. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 10. 2019
Spisová značka: Sro/17680/P
Predmet podnikania (výber): činnosť organizačných, ekonomických a účtovných poradcov; podnikateľské poradenstvo v oblasti marketingu a prieskumu trhu; prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Tomáš Hyben od 28. 8. 2006
    konateľ
  • Mgr. Marta Hybenová od 5. 12. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť QP management, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 15 % na 3,2 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 42,2 tis. €.

42,2 tis. €
Tržby
3,2 tis. €
Zisk
9,4 tis. €
Aktíva
5,0 tis. €
Vlastné imanie
47 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,3 tis., 2022 2,0 tis., 2023 2,7 tis., 2024 2,8 tis., 2025 3,2 tis.20212,3 tis.20222,0 tis.20232,7 tis.20242,8 tis.20253,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 38,8 tis., 2022 33,5 tis., 2023 36,7 tis., 2024 37,2 tis., 2025 42,2 tis.202138,8 tis.202233,5 tis.202336,7 tis.202437,2 tis.202542,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 42,2 tis. € 3,2 tis. €
2024 37,2 tis. € 2,8 tis. €
2023 36,7 tis. € 2,7 tis. €
2022 33,5 tis. € 2,0 tis. €
2021 38,8 tis. € 2,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie5,0 tis. €
  • Záväzky4,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma QP management, s.r.o. v konkurze?

QP management, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma QP management, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala QP management, s.r.o. tržby 42,2 tis. €.

Je firma QP management, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 QP management, s.r.o. dosiahla zisk 3,2 tis. €.

Je QP management, s.r.o. platiteľom DPH?

QP management, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma QP management, s.r.o. sídli?

QP management, s.r.o. má sídlo na adrese SNP 293/2, Štrba, 059 38.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026