BN - DENT s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36663921
DIČ: 2022231376
IČ DPH: SK2022231376
Školská 768/25, Bánovce nad Bebravou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Školská 768/25, Bánovce nad Bebravou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 12. 8. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2006
Spisová značka: Sro/16979/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Erika Blašková od 12. 8. 2006
    konateľspoločník
  • MUDr. Iveta Bežová od 12. 8. 2006
    konateľspoločník
  • MUDr. Pavol Majdák od 12. 8. 2006
    konateľspoločník
  • MUDr. Ľudevít Richter od 12. 8. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BN - DENT s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 3 % na 25,0 tis. € a tržby jej narástli o 19 % na 171,7 tis. €.

171,7 tis. €
Tržby
25,0 tis. €
Zisk
171,8 tis. €
Celkové výnosy
295,8 tis. €
Aktíva
187,1 tis. €
Vlastné imanie
37 %
Celková zadlženosť
61,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,1 tis., 2022 18,8 tis., 2023 16,4 tis., 2024 25,8 tis., 2025 25,0 tis.202118,1 tis.202218,8 tis.202316,4 tis.202425,8 tis.202525,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 112,7 tis., 2022 129,8 tis., 2023 129,9 tis., 2024 143,9 tis., 2025 171,7 tis.2021112,7 tis.2022129,8 tis.2023129,9 tis.2024143,9 tis.2025171,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 171,7 tis. € 25,0 tis. €
2024 143,9 tis. € 25,8 tis. €
2023 129,9 tis. € 16,4 tis. €
2022 129,8 tis. € 18,8 tis. €
2021 112,7 tis. € 18,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok231,9 tis. €
  • Finančné účty54,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie9,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku2,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov153,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie25,0 tis. €
  • Rezervy1,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky886 €
  • Krátkodobé záväzky86,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BN - DENT s.r.o. v konkurze?

BN - DENT s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BN - DENT s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BN - DENT s.r.o. tržby 171,7 tis. €.

Je firma BN - DENT s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BN - DENT s.r.o. dosiahla zisk 25,0 tis. €.

Je BN - DENT s.r.o. platiteľom DPH?

BN - DENT s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BN - DENT s.r.o. sídli?

BN - DENT s.r.o. má sídlo na adrese Školská 768/25, Bánovce nad Bebravou, 957 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026